Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Novy

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 2.3.x
 • Forum
  http://psp-team.pl/forumpsp/
 1. Raczej chodziło mi czy w ogóle takie coś powstało, bo niby miało być już w sierpniu a jak dotąd cisza. Ticket można wysłać nie mając przedłużonej licencji ;>? Nie przedłużałem jej bo nie widziałem sensu płacić za kolejne edycje forum 3.X z którego nie mogę skorzystać z powodu braku nowego mostku. IPBWI jak na razie także milczy w tym temacie.
 2. Tydzień/dwa minęły - jakieś nowe wieści na temat IPC.Drupal?
 3. Na Xampp'ie instalacja przebiegła normalnie, po zalogowaniu coś mu nie pasowało, ale sesje zatrzymał więc wsio działa. Jak na razie to co przykuło mój wzrok to dodane całe centrum do raportowania i parę dziwnych opcji z nim związanych.
 4. Nie chodziło mi o szczegółowe zmiany bo to wiadomo trochę ich by było, a raczej o ogólnie nowe opcje których w Becie 1 zabrakło (były wyłączone lub w ogóle nie dodane), a w drugiej zostały już dodane. Pozdro
 5. Jakiś spis zmian względem Bety 1 (co poprawiono, dodano, usunięto)?
 6. Nie mówię, że cała koncepcja jest zła. Brakuje tam tylko czegoś co by pokazywało, który temat już się odwiedziło. To jest naprawdę się przydaje przy przeglądaniu kilku stron z postami...i mam nadzieje, że to uwzględnią w finalnej wersji.
 7. Mnie zastanawia tylko co z "zobacz nowe posty"? Aktualnie w tej udostepnionej wersji można jedynie używać "View New Content", które działa na styl "Najaktywniejsze dziś tematy". Co raczej będzie upierdliwe zwłaszcza, że nie odhacza w żaden sposób odwiedzonych tematów (tak wiem, że to alpha).
 8. Narazie zrobiłem to alternatywnie, zmieniając tło textarea na jaśniejsze, niestety dodatkowych styli nie chce złapać, chociaż gdzieś musi być jakiś kodzik, że zmienia czcionkę na czarną to co jeszcze znalazłem to zmiana wyświetlania całego recaptcha, edytując plik ips_kernel/class_captcha_plugin/recaptcha.php: Znajdź: if( $this->ipsclass->vars['recaptcha_language'] ) { $html .= "<script type='text/javascript'>var RecaptchaOptions = { lang : '{$this->ipsclass->vars['recaptcha_language']}' };</script>"; } Zamień na: if( $this->ipsclass->vars['recaptcha_language'] ) { $html .= "<script type='text/javascript'>var RecaptchaOptions = { lang : '{$this->ipsclass->vars['recaptcha_language']}', 'theme' : 'clean' };</script>"; } ...gdzie 'theme' : 'clean' w miejsce "clean" wstawiamy wybrany z dostępnych themów: http://recaptcha.net/apidocs/captcha/client.html Niestety rozwiązanie nie działa, dalej jest ten sam problem (czyt. styl na pole wpisu). Kolejny sposób to dopisanie dodatkowych styli do CSS'a: .recaptchatable .recaptcha_image_cell, #recaptcha_table { background-color:#FF0000 !important; //reCaptcha widget background color } #recaptcha_table { border-color: #FF0000 !important; //reCaptcha widget border color } #recaptcha_response_field { border-color: #FF0000 !important; //Text input field border color background-color:#FF0000 !important; //Text input field background color } Jakkolwiek u mnie ich nie łapie.
 9. Co do nowego reCAPTCHA, wie może ktoś gdzie znajdują się jej "style", a dokładnie te odpowiadające polu, gdzie przepisuje się kod?
 10. kalamburyyyy Dawwpiii stwórz nam paint'a do IPB ^^^^
 11. Ta opcja jest raczej oczywista ^^ Tyle, że wtedy już w ogóle nie odnajdę się w artykułach, a tu raczej przydałby się jakiś prosty system z drobnym kodem do wstawienia przy danym słowie.
 12. O tuż naszło mnie, żeby niektóre tematy, głównie tutorial'e wzbogacić o przypisy (coś jak to ma miejsce w wordzie, czy np. wikipedia, gdzie na dany przypis wystarczy kliknąć i odrazu przenosi do końcówki tematu do wyjaśnienia danego przypisu lub przypisów. O ile można by to zrobić w prymitywny sposób z indeksem górnym ^^, to i tak pozostaje kwestia podlinkowania. Tu moje pytanie istnieje jakiś hack/mod imitujący przypisy lub dodające adnotacje do danego słowa wyjaśniając jego znaczenie? Za wszelkie pomoc z góry dziękuje.
 13. Dzięki za mejla o łatce, jestem za tym, że w przypadku takich sytuacji jak ta wysyłać masowe informacje. Nie każdy codziennie sledzi poczynania programistów IPB. Pozdro
 14. Mądrala ^^ Nie wiem jakbyś to przerobił Cel tego wszystkiego jest taki, żeby reklamy z ad.net'u pokazywały sie wyłącznie na stronie głównej dla wybranych grup. Do tego w przypadku Global_Forum_Message_v3.0 wymagany byłby jeszcze obsługa java scryptów.
 15. _FSY22__Global_Forum_Message_v3.0 , gdyby tak jeszcze obsługa html/script była zawarta to byłoby już po sprawie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.