Jump to content

kudlaty00

Member
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

kudlaty00's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie wiem po ile mi bank kurs walut policzy.... Napisz mi PW ile dla ciebie to atrakcyjna cena ?
 2. No to jeśli jest to prawdą co piszesz to ja bym nie kupował takiej licencji, ponieważ drugi właściciel w tym przypadku kudlaty00 może zachować się uczciwie i sprzedać licencję legalnie, bez problemów. A co w przypadku jak pierwszemu właścicielowi zachce się "walczyć" i odzyska licencję? Wtedy kupujący zostaje z niczym. Możliwe że dałoby radę odzyskać te pieniądze po zgłoszeniu sprawy na policję, ale trwałoby to latami. W chwili kiedy kupujesz dostajesz dostęp płacisz za odnowienie i transfer licencji na swoje konto i poprzedni właściciel nie jest w stanie zrobić nic. Zresztą ja już od roku mam tą licencję i myślę że jakby poprzedni właściciel chciał mnie zrobić to już dawno bym dostępu do konta nie miał....
 3. Oficjalnie... ale płatność co z tego że pójdzie z karty która jest na inną osobę - nie raz płaciłem za kogoś swoja kartą i mimo że nazwisko płacącego nie pokrywała się imieniem i nazwiskiem kupującego nigdy nie było problemu z płatnością - więc nie wiem dlaczego i w tym przypadku miałby to być wyjątek. Niestety ale nie stać mnie w chwili obecnej na odnowienie licencji z nadzieją że może ją ktoś kupi i mi się włożona kwota zwróci (bo to trzeba dodać $45 do tego jeszcze) Dlatego zszedłem z cena mogę jeszcze coś zejść ale bez jaj za bezcen tego nie będę oddawał a kasy tez nie będę ładował bo mam chwilowo inne ważniejsze wydatki a licencja to nie coś co ważność mi straci. Kupując licencję nie miałem pojęcia o czymś takim jak transfer - sprzedający nic nie wspomniał bo to się mało opłaca wydać 300zł (tyle zapłaciłem) i jeszcze dołożyć następne ok 150zł jak nowa licencja jest za ok 530zł Sprzedaje konto z ceną mogę zejść powtarzam oszustem, złodziejem i naciągaczem nie jestem kupującemu mogę podać moje dane nie wiem skan dowodu z adresem co tylko pozwoli mu na zaufanie mi w tej transakcji - ale odnowień transferów itp z własnej kieszeni pokrywać nie będę.
 4. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3690829947 Ponieważ chętni którzy chcą kupić ode mnie tą licencje mają obawy związane z legalnością owej licencji podaje wyjaśnienia żeby wszystko było jasne. Licencje kupiłem od użytkownika z tego forum jego nick : groverr tu jest temat : http://forum.invisio...na/#entry196645 Osoba która mi sprzedała licencje oddała mi pełen dostęp do swojego konta - nie poprzez transfer licencji (gdyż trzeba by było ją odnawiać). Licencja nie jest na moje dane lecz na dane owej osoby. Sprzedając oddaje tak samo pełen dostęp do konta nie jestem ani złodziejem ani oszustem i nie chcę nikogo na kase wyrolować - bo widzę iż ludzie tak to postrzegają. Dlatego opisuję tu wszystko tak jak jest.
 5. Nowa cena 210zl http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNotFound/?item=3681667649 Wysłane z mojego PMP7280C3G przy użyciu Tapatalka
 6. Na allegro jakby ktoś tak wolał : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3655422692
 7. Witam, mam na sprzedaż wygasłą 4 dni temu licencję IP.Board ( Chętnych zapraszam do kontaktu tu via PW (moźliwy kontakt tel. w celu potwierdzenia wszystkiego ) Cena jaka mnie interesuje to 300zł (Nie więcej, nie mniej). Dowód :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.