Jump to content

TRUPEK

Member
 • Posts

  160
 • Joined

 • Last visited

About TRUPEK

 • Birthday 04/28/1987

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.7
 • Forum
  www.spatrioci.pl

TRUPEK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

8

Reputation

7

Community Answers

 1. Wróciłem ostatnio do stronki i tak na pierwszy ogień poszedł wspomniany LikeBox. <if test="hasFbApp:|:$this->settings['flbApplicationID'] && $this->settings['flbApplicationID2']"> <div class="ipsSideBlock general_box clearfix"> <h3>{$this->settings['flbHeaderText']}</h3> <div class="block_list clearfix short" style='overflow:hidden'> <div id="fb-root" class="hide"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/{$this->settings['fb_locale']}/all.js#xfbml=1&appId={$this->settings['flbApplicationID2']}"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script> <div class="fb-like-box" data-href="{$this->settings['flbApplicationID']}"{$extra}></div> </div> </div> </if> Tak to wygląda. Niestety po przejrzeniu kodu, nie widzę związku z wypowiedzią kolegi wyżej. Może ktoś mi podpowiedzieć gdzie szukać problemu?
 2. To pan, panie Ferdku? Wywaliłem ten syf ze stronki. Panie Moderator, masz Pan może jakieś inne rozszerzenia?
 3. Kurde panie Moderator, widać efektywność nie spadła...
 4. Witam, chyba przez niewłaściwe formatowanie nick'ów, w przypadku zbyt długich, lista trochę się rozjeżdża. Czy można coś z tym zrobić?
 5. Witam, od pewnego czasu po kliknięciu któejkolwiek z opcji w amxbans otwiera się niechciana strona z reklamą. Mogę prosić o pomoc i wskazanie gdzie w takich przypadkach leży problem? Dodam, że zgłaszają ten sam problem inni użytkownicy.
 6. Witam, mogę prosić o nazwę modyfikacji, która tak jak tutaj po przeniesieniu tematu wstawia informacje skąd dokąd został przeniesiony?
 7. Po usunięciu nic się nie dzieje.
 8. Ok, dzięki ale co z usunięciem nazwy pierwszej grupy jaką posiada zawodnik? W tym przypadku "UB" ?
 9. Na poniższym zdjęciu przedstawiam o co chodzi. "Obecnie" jest po lewej, a chciałbym żeby było tak jak po prawej.
 10. Witam, jak w tytule, zmieniam wielkość w styles.css ale wygląda na to, że wielkość jest ograniczona dodatkowo, ponieważ po zmianie wartości nic się nie dzieje. Co jeszcze powinienem zmienić?
 11. Cześć, chciałby, się upewnić, ponieważ już długo nie korzystałem z tego rozszerzenia, czy licznik nalicza czas od chwili instalacji, czy istnieje możliwość uwzględnienia czasu jeszcze sprzed jego instalacji?
 12. Tak, przebudowałem dane stylu oraz zresetowałem użytkowanie stylu ale avatarów oraz grafik stylu nadal nie widać.
 13. Cześć, zmieniłem nazwę domeny na moim hostingu ale prawidłowe czytanie grafik i skryptów typu amx bans wymaga zmiany ścieżek. Największy problem mam z avatarami itp. Mogę prosić o podanie źródeł w których muszę zmienić nazwę domeny? Robię to pierwszy raz i nie bardzo wiem gdzie i co powinienem pozmieniać, poza conf_global.
 14. Od sprawdzenia czy jest włączony i ustawienia uprawnień zacząłem... Tak czy inaczej uprawnienia nie mają chyba wielkiego znaczenia jeśli wpiszę http://strona/chat/ ? Po wpisaniu ścieżki tylko tyle się wyświetla:
 15. Mój czat jest zainstalowany poprawnie ale nie mogę go znaleźć na forum. Nie ma go również wpisując adres taki jak, np. na invisionize. Przeinstalowałem apkę ale nic to nie dało. Na dole ukazuje się jednak pole z info o osobach korzystających z chata. Co może być nie tak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.