Jump to content

denwer

Member
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.1

denwer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak jak wspomniałem nie było żadnych dodatkowych modów, czyste forum po instalacji.
 2. Nie posiadałem wtedy innych modów. Forum było śweżo po instalacji.
 3. Mam mały problem z tym modem na wersji 3.4. Screeny powiedzą same za siebie o co chodzi. Przed Po
 4. No własnie nowe forum jest na home :/ Da się to jakoś rozwiązać czy jedyne rozwiązanie to usunięcie htaccess?
 5. U mnie na starym jak i na nowym hostingu link do avatara usera wygląda tak samo: /uploads/profile/photo-thumb-13384.jpg?_r=1340825492 Na starym hostingu wyświetla się wyszstko dobbrze nawet przy bezpośrednim adresie. Na nowym hostingu nie wyświetla ani na forum ani bezpośrednio i tak jak wspomniałem wywala błąd z uprawnieniami.
 6. Tak. Po usunięciu/zmianie nazwy pliku .htaccess problem z wyświetlaniem avatarów znika.
 7. Przeniosłem forum na inny hosting i mam problem z wyświetlaniem avatarów. Ścieżka w ACP jest prawidłowa, CHMODy prawidłowe, pliki są na FTP. Po wpisaniu w przeglądarce ręcznie ścieżki do danego avatara wywala błąd 403 - brak uprawnień. Po kilku kombinacjach wychodzi na to, że wina leży po stronie reguł w pliku .htaccess, który znajduje się w katalogu /uploads. Bez tego pliku avatary się wyświetlają. Zawartość .htaccess: Jak myślicie wina leży po stronie IPB czy może po stronie konfiguracji w firmie hostingowej? Jeśli wina leży po stronie firmy to o co mam ich poprosić aby to naprawić?
 8. Dokładnie Ja u siebie mam jeszcze sporo bugów w funkcjach z których korzystam najczęściej. Nie chcę nawet myślec ile błędów jest jeszcze w "czeluściach" dodatkowych funkcji
 9. Niestety mi podany link nic nie pomógł. Przycisk przełączenia do pełnej wersji powoduje jedynie przeładowanie strony ale styl pozostaje nadal mobilny.
 10. Tego nie próbowałem bo nie wydawało mi się żeby to mogło coś pomóc skoro formularz edycji jest taki sam jak formularz dodawania nowego szablonu i oparty jest o taką samą budowę bazy ale skoro padło pytanie to wolałem sprawdzić. Starego szablonu nie usuwałem ale dodałem sobie na szybko nowy do testów i powiem, że nie ma to znaczenia czy jest to stary czy nowy szablon. Odkryłem natomiast ciekawą rzecz. Zamykanie tematu w szablonie działa ale gdy wyłączona jest opcja dodawania posta z informacją, jeśli natomiast w szablonie jest włączone dodawanie posta, to post się normalnie dodaje ale temat pozostaje otwarty.
 11. Wczoraj zaktualizowałem forum do wersji 3.3.1 ale niestety nadal mam ten sam problem co w 3.3.0 a mianowicie szablony moderacyjne, mające w opcji zamykanie tematu nie zamykają go. Pozostałe opcje szablonów działają, dodają się przedrostki, dodaje się post z informacją ale temat pozostaje nadal otwarty i trzeba go ręcznie zamykać. Nie wiem czy to jest wina samego IPB czy może coś u mnie nie tak. Ma ktoś podobny problem?
 12. U siebie mam 3.3.1 i po kliknięciu na liczbe reputacji w poście, pojawia się okienko z info kto dał dany punkt reputacji. W PA w uprawnieniach grup jak najbardziej widoczna jest opcja do zaznaczenia: Może zobaczyć kto dał punkt reputacji?
 13. Byłbym wdzięczny jakbyś umieścił rozwiązanie problemu jak tylko dostaniesz takową odpowiedź od IPSu.
 14. Dzisiaj postanowiłem zaktualizować forum do wersji 3.3.0. Niestety po aktualizacji nie widać na forum punktów reputacji ani w postach ani w profilach użytkowników (wyświetla 0). W bazie danych w tabeli "_reputation_index" są wpisy dotyczące reputacji. Próbowałem już opcji przeliczania postów oraz reputacji ale to nie pomaga. Wtyczka "Top reputacji" wyświetla "Żaden użytkownik nie otrzymał głosu reputacji" Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?
 15. Skoro nie ma takiej modyfikacji i nie da się usuwać poszczególnych wpisów reputacji to temat można zamknąć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.