Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

housemd

Tłumacz
 • Zawartość

  294
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

100 Dobra

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  openitforum.pl

Ostatnie wizyty

4268 wyświetleń profilu
 1. Strona WWW nie dziala

  http 500 to zazwyczaj błąd serwera,ale ... równie dobrze może być wywołany przez samo oprogramowanie, np linkując obraz poprzez imageproxy bądź starszą wtyczkę na nowszej wersji IPS
 2. Aktualizacja do 4.2.7

  możesz pobrać nową paczkę 4.2.7, zastąpić pliki i udać się do /admin/upgrade/ i wykonać aktualizację. Powiadomienie @ o aktualizacji przychodzi zazwyczaj po wykonaniu co 24h systemowego zadania "updatecheck". Jeśli się nie wykonuje - sprawdź w jaki sposób uruchamiasz zadania na stronie (zależnie od ruchu, przez cron lub zewnętrzną aplikację web).
 3. Szukam Pluginu na Tabele Serwerow

  @Dominik Kowalski wybacz, że zapytam - szukałeś nie tam gdzie trzeba czy szukasz kogoś kto poszuka za Ciebie i pokaże palcem ?
 4. 504 Gateway Time-out

  i dlatego zakładasz, że problem leży w spolszczeniu, tak ?
 5. 504 Gateway Time-out

  jak "zniknol" to dobrze, ale nie zadałeś sobie odrobiny trudu aby poszukać w google jak uporać się z obecnym... masz : https://www.scalescale.com/tips/nginx/504-gateway-time-out-using-nginx/ zajęło mi to 3 sekundy :/, może jeszcze chciałbyś aby ktoś wpadł i zrobił to za Ciebie ?
 6. 504 Gateway Time-out

  skorzystaj z linku który Ci podałem w poprzedniej odpowiedzi...
 7. 413 Request Entity Too Large

  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 8. 504 Gateway Time-out

  to zatrudnij jakiegoś bo widać że nie ogarniasz nawet : http://bfy.tw/Frs5 to już drugi błąd który Ci wyskakuje : i wszystko jest winą błędnej konfiguracji webservera.
 9. Invision Community 4.2.7 [PL]

  @Dominik Kowalski Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum. Poza tym to nie jest problem z naszym spolszczeniem tylko z Twoim hostingiem. Sprawdź dlaczego Web serwer odrzuca liczbę wysłanych bajtów (zapewne przez wyśrubowany limit).
 10. [IPS News] Invision Community 4.3

  rzeczywiście kilka pomniejszych ułatwień czy optymalizacji ale moim zdaniem jedyne które zasługuje na uwagę to Elasticsearch. Kolor skóry w emoji to nie jest jakiś barrier braker
 11. zlece: wgranie paru dodatkow

  zrobię Ci to gratis w wolnej chwili, pisz na PW.
 12. Galeria - lista kategorii

  nie ma takiego bloku w 4.x. Domyślnie kategorie pokazywane są na głównej stronie w galerii a dostępne bloki to :
 13. obserwacja forum, a postów?

  odpowiada za to klucz follow_type_immediate_email o treści : An email when new content is posted i tłumaczeniu : Wysyłaj e-mail kiedy zostanie dodana nowa zawartość jak widzisz @wareczek IPS nie rozróżnia w zawartości tematów lub postów.
 14. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 15. Tworzenie podstrony w IPS.

  Posiadasz aplikację Pages ?
×