Jump to content

czarnuch

Member
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6

czarnuch's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

1

Community Answers

 1. Witam, Od jakiegoś czasu instalując jakąś aplikację na moim forum w polu "Podwojone tabele" wybieram opcję Usuń oryginalne tabele i nadpisz. Tak właściwie to nigdy nie zastanawiałem się czy ma to jakieś większe znacznie, którą opcję wybiorę, dlatego mam pytanie którą opcję powinno się wybierać instalując aplikację.
 2. Bardzo dobry wybór robisz wybierając skrypt IP.Board. Też będę kupował w ciągu 3-4 najbliższych dni cały komplet (ponad 120$ zniżki jest gdy wszystkie aplikacje wykupujesz więc warto z tego skorzystać o ile oczywiście forum utrzyma się w sieci). Udanych zakupów!
 3. Zdecydowanie doradzam kupienie nowej licencji prosto od producenta. Przy kupieniu używanej licencji dużo dodatkowych kosztów może się pojawić o czym wspomniał kolega wyżej. Odnowienie licencji 25$. Transfer 20$. Zmiana URL 15$ (obowiązkowe raczej nie jest ale wiadomo że lepiej mieć przypisaną licencję do swojej domeny). Zrobisz jak uważasz to tylko moje zdanie
 4. U mnie wszystko ściąga się prawidłowo. Bym Ci podesłał ściągnięty hook ale nie wiem czy jest to zgodne z regulaminem tego forum.
 5. Do automatycznego zamknięcia tematu potrzebny Ci będzie ten hook: http://community.invisionpower.com/files/file/6166-change-topic-state-on-best-answer-feature/ Ale żeby temat od razu był przeniesiony to niestety nie wiem czy istnieje jakiś hook, który będzie to robił.
 6. Wejdź w grupy i edytuj grupę Użytkownik. W opcjach Ustawienia grupy na samym dole masz Promowanie grup. Sprawdź czy w pierwszym ustawieniu masz "Nie promuj". http://forum.invisionize.pl/uploads/imgs/pre_1377870873__promowanie_grup.png
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.