Jump to content

Brzytwiarz

Member
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

About Brzytwiarz

 • Birthday 04/01/1920

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6

Brzytwiarz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

1

Community Answers

 1. Witajcie, pobrałem instalkę do testów i utknąłem na server details paczka testowa była niby cała zielona. Mieliście podobny error ? mysqli::set_charset() [<a href='mysqli.set-charset'>mysqli.set-charset</a>]: Error executing query zmieniam hosta na localhost i Access denied for user 'nazwa_ipb4'@'localhost' (using password: TAK)
 2. Czyli że przesiadka z 3.x do 4.0 jest darmowa jeśli wpisze oryginalny klucz ?
 3. Witajcie, Przeglądając market ipsu trafiłem na ciekawy dodatek (BIM40) Topic Thumbnail 1.0.3 już go miałem brać ale zobaczyłem że to do forum. A szukam identycznego na IP content żeby był na strone główna i kategorie... Idzie coś takiego samego stworzyć na IP.Content ??
 4. Mam te linijke <div id='user_navigation' class='not_logged_in'> <ul class='ipsList_inline right'> W tej drugiej ładnie przeskakuje jak wpisze left ale jak wpisze center albo justify to nic sie nie dzieje.
 5. Witam, Próbował ktoś może przesunąć te pola na środek i przed nimi oraz między nimi wpisać dowolny tekst ? Ktoś coś jakieś wskazówki ?
 6. Jak mamy bankrutować to teraz bo jak wrócę za 4 lata i zainwestuje to nie chce się nadziać
 7. Witam, Może ktoś z was widział podobny styl pod ipb ten jest pod vb napisałem do autora ale bez odzewu. Link
 8. Sytuacja obecnie ip content pobiera posty z forum i pokazuje je na stronie głównej i wygląda to tak. Po prawej stronie jest "View our articles →" kiedy w nią wejdziemy widzimy taki układ. Chciałbym to zmienić żeby na stronie głównej nie pobierało postów tylko były wyświetlane artykuły zaakceptowane. Które opcje murze zmienić ?
 9. Sorka nie zajarzyłem o co ci chodziło z tym przeciąganiem, motałem się gdzie to znaleźć dla potomności. Aplikacje -> Content -> Settings -> Navigation Menu. Jc wcześniejsze posty możesz skasować. Temat można zamknąć
 10. Liczyłem że po 4 latach ktoś zrobił już to ręcznie i podzielił się wiedzą apka fajna ale jak na moje potrzeby za mocna i za droga.
 11. Ktoś coś widział albo słyszał ? Potwierdzenie może być w 2 strony albo serwis wysyła smsa albo użytkownik. Wynik żeby 1 numer telefonu był przypisany do 1 użytkownika.
 12. Chodziło mi o pasek pkt nr 2 przesunięcie apki na pierwszy plan przed "forum"
 13. Odświeżam może ktoś doszedł jak to zrobić? 4 lata minęło
 14. Problem w tym że nie mogę pobrać najnowszej wersji.. bo nie mam już wolnych środków wydałem wszystko na te 2 apki...
 15. Ktoś może napotkał ten problem podczas instalacji ? Zainstalowałem ip.content ale kiedy próbuje z nexusem wyskakuje error, dodam że wcześniej kiedy instalowałem samego nexusa zainstalował się bezproblemowo. Fatal error: Incompatible file format: The encoded file has format major ID 3, whereas the Loader expects 4 in /home/nikczemn/domains/desfora.pl/public_html/admin/applications_addon/ips/nexus/setup/versions/install/installCheck.php on line 0
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.