Jump to content

Brzytwiarz

Member
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Brzytwiarz

 1. Witajcie, pobrałem instalkę do testów i utknąłem na server details paczka testowa była niby cała zielona. Mieliście podobny error ? mysqli::set_charset() [<a href='mysqli.set-charset'>mysqli.set-charset</a>]: Error executing query zmieniam hosta na localhost i Access denied for user 'nazwa_ipb4'@'localhost' (using password: TAK)
 2. Czyli że przesiadka z 3.x do 4.0 jest darmowa jeśli wpisze oryginalny klucz ?
 3. Witajcie, Przeglądając market ipsu trafiłem na ciekawy dodatek (BIM40) Topic Thumbnail 1.0.3 już go miałem brać ale zobaczyłem że to do forum. A szukam identycznego na IP content żeby był na strone główna i kategorie... Idzie coś takiego samego stworzyć na IP.Content ??
 4. Mam te linijke <div id='user_navigation' class='not_logged_in'> <ul class='ipsList_inline right'> W tej drugiej ładnie przeskakuje jak wpisze left ale jak wpisze center albo justify to nic sie nie dzieje.
 5. Witam, Próbował ktoś może przesunąć te pola na środek i przed nimi oraz między nimi wpisać dowolny tekst ? Ktoś coś jakieś wskazówki ?
 6. Jak mamy bankrutować to teraz bo jak wrócę za 4 lata i zainwestuje to nie chce się nadziać
 7. Witam, Może ktoś z was widział podobny styl pod ipb ten jest pod vb napisałem do autora ale bez odzewu. Link
 8. Sytuacja obecnie ip content pobiera posty z forum i pokazuje je na stronie głównej i wygląda to tak. Po prawej stronie jest "View our articles →" kiedy w nią wejdziemy widzimy taki układ. Chciałbym to zmienić żeby na stronie głównej nie pobierało postów tylko były wyświetlane artykuły zaakceptowane. Które opcje murze zmienić ?
 9. Sorka nie zajarzyłem o co ci chodziło z tym przeciąganiem, motałem się gdzie to znaleźć dla potomności. Aplikacje -> Content -> Settings -> Navigation Menu. Jc wcześniejsze posty możesz skasować. Temat można zamknąć
 10. Liczyłem że po 4 latach ktoś zrobił już to ręcznie i podzielił się wiedzą apka fajna ale jak na moje potrzeby za mocna i za droga.
 11. Ktoś coś widział albo słyszał ? Potwierdzenie może być w 2 strony albo serwis wysyła smsa albo użytkownik. Wynik żeby 1 numer telefonu był przypisany do 1 użytkownika.
 12. Chodziło mi o pasek pkt nr 2 przesunięcie apki na pierwszy plan przed "forum"
 13. Odświeżam może ktoś doszedł jak to zrobić? 4 lata minęło
 14. Problem w tym że nie mogę pobrać najnowszej wersji.. bo nie mam już wolnych środków wydałem wszystko na te 2 apki...
 15. Ktoś może napotkał ten problem podczas instalacji ? Zainstalowałem ip.content ale kiedy próbuje z nexusem wyskakuje error, dodam że wcześniej kiedy instalowałem samego nexusa zainstalował się bezproblemowo. Fatal error: Incompatible file format: The encoded file has format major ID 3, whereas the Loader expects 4 in /home/nikczemn/domains/desfora.pl/public_html/admin/applications_addon/ips/nexus/setup/versions/install/installCheck.php on line 0
 16. Oczywiście pomogło, dzięki temat do zamknięcia.
 17. Witam, Mam problem z zakładka przy rejestracji nowych użytkowników. Chodzi o zasady użytkownika po prostu się nie pokazują po ich wpisaniu w ACP tylko przenosi mnie do góry strony. Chce to z edytować ręcznie ale nie wiem który to jest plik chodzi o fragment w kwadracie. Znalazłem temat http://forum.invisionize.pl/topic/40984-edycja-rejestracji-nowego-u%C5%BCytkownika/ ale nie wyczerpuje mojego problemu.
 18. Wydaje mi się że to nie jest problem z samą sprzedażą całego forum czy serwisu. Ludzie zareagowali profilaktycznie bo ostatnio dużo się słyszy o włamaniach i wyciekach baz danych. A jak wiadomo takie bazy są potem wykorzystywane do przesyłania ofert handlowych. Nie mniej firmy które kupią tą bazę i tak muszą wysłać @ z pytaniem czy konkretny użytkownik zgadza się na odbieranie ofert handlowych itd bo bez tego firmy mogą zapłacić kare za spam. Co innego spam od ruskich czy reklama viagry wtedy to już tylko filtry Nie ma co popadać w paranoje ale warto być przezornym.
 19. Witam, Mam na sprzedaż Licencję IP.Board 3.4.6. Cena: 255zł, Wygasła, Przelew na konto bankowe typ licencji STANDART Licencję wystawiam i sprzedaje tylko poprzez Allegro na mój koszt. Pytania można kierować po nr tel 505566725 email: Tomaszkulewicz@gmail.com, GG: Wszystkie pliki instalacyjne i hasła wysyłam po otrzymaniu pieniędzy na konto. Plik instalacyjny jest w wersji board 3_4_5 do niego dołączam pliki aktualizacyjne do wersji aktualnej czyli Board 3.4.6 Forum aktualnie działa pod tym adresem Dowody posiadania licencji w załącznikach. Zależy mi na tym żeby wszystko poszło szybko i sprawnie zapraszam do kupna.
 20. Witam, Zastanawiam się czy jest możliwe stworzyć coś takiego jak na zdjęciu czyli. Mamy stronę główną na niej 6 czy więcej działów a pod nimi ta wtyczka z okienkami kategoriami i wszystkim innym. Najlepiej żeby wszystko dało się ładnie wyśrodkować kolumny poprzestawiać może do prawej żeby lepiej wyglądało. Jest to w ogóle możliwe żeby ktoś umiał tak skonfigurować tą wtyczkę czy wygodniej i taniej wyjdzie zleci napisanie nowej ??
 21. Trochę czuje się oszukany skoro moja licencja wygasła na wersji Board 3.4.6 to powinienem mieć do tej wersji dostęp . ehh teraz muszę cofać kosz jakimiś programami żeby odzyskać pliki instalacyjne.
 22. No po prostu rewelacja..... jakiś pomysł skąd mogę ściągnąć plik instalacyjny skryptu ??
 23. IP.Board 3.4.6 This is the latest version of IP.Board. To jest chwilowy błąd czy taka jest polityka tej firmy ???
 24. Witam, Mam problem z opisem forum. Tytuł się indeksuje ale opis forum już nie zamiast niego pokazuje mi stopkę. Wskazówki co może być nie tak?? link do forum w profilu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.