Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Paweł

Użytkownik
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Paweł

 1. Jak usunąć nazwę grupy żeby nie wyświetlała się w widoku tematu?
 2. Jak zrobić żeby ikona się nie przyciemniała tylko miała pełny czysty kolor?
 3. Cześć, Sprzedam aktywną licencję IPS na forum+strony, ważną do 15.06.2019 (ss pokazuje najpierw miesiąc, potem dzień), lub zamienie na licencje XenForo. Cena sprzedażowy 600 zł + 100 zł transfer. Możliwość wystawienia na Allegro. Koszta transferu ponosi kupujący.
 4. Na wersji 3.4 ale na wersjie 4.2 4.3 4.4 nikt tego nie przerabiał
 5. Sprawdź każdy kod bo parę rzeczy się tylko zmieniło miedzy 4.3 a 4.4
 6. Dzieki za info. Też szukałem ale nic nie znalazłem.
 7. Samemu musisz zaktualizować albo pisz do autora stylu żeby go zaktualizował. https://invisioncommunity.com/index.php?app=core&module=system&controller=plugins&do=diff
 8. Jest jakaś wtyczka do galerii ze jak doda się zdjęcie to tworzy nowy temat w odpowiednim dziale? Cos takiego jak jest w plikach.
 9. Szukam cos takiego jak ala menu do kategorii, forum w forum ze sa zakładki np. Film i atm kategorie związane z filmami a druga zakładka Gry i zakładki związane z ta grupa.
 10. Nie mogę edytować wiec pisze nowy: Mam ustawiony tez rozmiar 170px avatar dozwolony, przy wgrywaniu 200px na 200px wgrywa bez problemu, ale jak próbuje wgrać się np. 500px x 500px wyskakuje taki komunikat jak u ciebie. Wiec problem leży gdzie indziej niż w ustawieniach.
 11. Według tego "u ciebie na forum": Nie masz w tym przed 500 wstawionego minusa? (u siebie sprawdzałem na forum to jak mam obrazek u siebie na serwerze i próbuje zaimportować, wyskakuje ze obraz nie może być na serwerze ale z innego adresu wgrywa bez problemu gif) To masz właczone?:
 12. Grupy- "Ranga' - Ustawienia społecznosciowe Profil Moze masz a mało ustawione miejsca "Maksymalna ilość miejsca do przechowywania zdjęć profilowych" lub to masz wyłaczone:
 13. Tragicznie? - Dobrze działa. Masz juz stabilna wersjie. Brak aplikacji - dziwne bo działaja z 4.3 i nawet 4.2
 14. Paweł

  Uprawnienia grup

  Nie aktualne. Mozna zamknac.
 15. Paweł

  Uprawnienia grup

  Witam. Jak zrobić żeby zwykły użytkownik mógł dodawc artykuły? Ustawione mam w: Zawartość - Kategoria - Artykuły w polu Ustaw własne uprawnienia na tak i uprawnienia grupie na tak ale nie może pisać artykułów tylko administrator może. W Bazie danych tez uprawnienia ustawione. Cos trzeba gdzieś zmienić czy jak?
 16. Potwierdzam Napisałem im po polsku to odpisali ze nic nie rozumieja Jedynie po angielsku sie dogadasz z nimi.
 17. Ok. Pisałem do autora żeby go zaktualizował
 18. Kupiłem styl i po wyborze jego wyskakuje Kod błędu: EX0 jak to naprawić?
 19. @DejaVu24 jak wiesz jak zrobic to z chęcią cie wysłucham
 20. @DejaVu24 były takie kody ale pod ipb 4.4 nie ma możliwości 😕
 21. @Jurij próbowałem przez załącznik to tak samo nie, nie daje odtwarzacza tylko nazwę pliku do pobrania 😕
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.