Jump to content

rauf

Member
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.7
 • Forum
  www.simrace.pl

rauf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

4

Community Answers

 1. Na moim vps apache ma dość duże zużycie procesora, czy można w jakiś sposób sprawdzić które pliki php pożerają najwięcej zasobów?
 2. No więc właśnie, wygląda że ten tag obsługuje nie to co potrzeba, czyli zwykłego posta czy tam video nie pokaże. FB nie lubi się z forami a ja nie lubie FB Dzięki za pomoc.
 3. Pokażesz przykład na co to działa? Nie jestem FB za bardzo.
 4. Video chyba powinno działać, tak? edit: to nie to samo było? http://forum.invisionize.pl/topic/45747-media-tag-facebook/
 5. Post tekstowy Post z obrazkiem Z video Bez 's' czy całego http też nie zadziała.
 6. Po updatach, sprawdzaniu logów, testowaniu wtyczek, pogadance z hostingiem padło na hooka do FB który zamulał wczytywanie oczekując na update statusu z facebooka. Wywalenie rozwiązało problem.
 7. Tak, zgodnie z instrukcją. Mam teraz 2 nowe media tagi: Facebook Album Embed Facebook Video Embed Jednak na żadne linki z FB nie działają w postach.
 8. Co zrobić żeby zadziałał prosty media tag na Facebooka? https://community.invisionpower.com/files/file/7165-facebook-albumvideo-media-tag/ Na IP 3.4.7 parsowanie FB nie działa. Działa mi youtube, twitter itp ale nie FB.
 9. Hej, mam blok z ip.content {parse block="recent_comments"} jest jakis latwy sposob by umiescic ten blok rowniez w sidebarze ip.board?
 10. Małe forum (3889 Napisanych postów, 104 Wszystkich użytkowników), korzystam z VPS Classic 1 w OVH ( https://www.ovh.pl/vps/vps-classic.xml ) +do tego posiadam IP.Content i kilka wtyczek. Niestety co jakiś czas load serwera skacze do 2 i więcej przez co strona się wolno wczytuje. IPB wymaga lepszego sprzętu do tak małego forum czy jest to jakiś inny błąd po mojej stronie? Na VPS zainstalowany jest w tej chwili jedynie Apache, PHP i MySQL. W menadżerze OVH zużycie procesora i pamięci RAM wysokie nie jest - screeen tutaj W tej chwili "54 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 60 minut)", a serwer load average: 1.52, 2.34, 1.95 - dołączam również screena z htop
 11. Dodam, że problemem był slash, bez niego mapa nie działała. ZŁY Sitemap path: /var/www a poprawny to /var/www/
 12. Jeśli tak to spoko, nie potrafię ocenić sitemapy i jej wypełnienia, zdawało mi się że może powinna być większa? W takim razie tylko czasu trzeba. Dzięki za odpowiedź.
 13. Proszę o pytania pomocnicze, bo sam tego problemu nie potrafię rozwiązać.
 14. Nie zrozumiałem pytania, jeśli to pytanie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.