Jump to content

davidoso2

Member
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6

Recent Profile Visitors

888 profile views

davidoso2's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

4

Community Answers

 1. Hejka mam pewien problem z IP.Content. Chciałem zainstalować to na swoim forum. Postępowałem tak jak zawsze (w przypadku instalacji aplikacji). W momencie kiedy w ACP próbuje zainstalować ową aplikacje to po tym etapie Pojawia się poniższy komunikat: HTTP ERROR 500, że strona nie może obsłużyć żądania. Próbowałem robić to z tymi dwoma opcjami ale tak czy siak wyskakuje powyższy błąd. Jakieś sugestie ? wersja forum 3.4.6
 2. 1. Jak ustawić by napis Administrator był na kolorowo? 2. Jak zmienić nazwe "news" i "team" na swoje własne? w jakim to będzie pliku? 3. Zmiana nazw "Position in game" "nick in game" itp na swoje własne.
 3. Nie mogę sobie poradzić z naprawą błędu z powiadomieniami oraz wiadomościami. Chodzi mi o to co jest zaznaczone na moim screenie kolorem zielonym z numerem 2. Znalazłem miejsce gdzie to jest (ten kod) ale zupełnie nie wiem co z tym zrobić. Prosiłbym o pomoc, z góry dziękuje. Kod: Screen:
 4. No dobra, znalazłem ten kod za pomocą tych narzędzi, wiem w jakim pliku to jest lecz nie wiem jak zmienić położenie tego.
 5. Cześć mam pewien problem z edycją modyfikacji (TZ34) Gamehub 1.0.0 Screen poniżej. 1. Jak ustawić by napis Administrator był na kolorowo? 2. Jak zmienić nazwe "news" i "team" na swoje własne? w jakim to będzie pliku? 3. Zmiana nazw "Position in game" "nick in game" itp na swoje własne.
 6. Cześć otóż kolega podesłał mi styl IPB a ja zacząłem się nim bawić i chciałem troszkę pozmieniać. Screen poniżej. 1. Chciałbym by to "menu" cztery zakładki, które są zaznaczone na czerwono przenieść niżej, tam gdzie jest czerwona kreska. Chcę jeszcze zaznaczyć, że pomiędzy tym menu a tym czerwonym paskiem jest hmm jak by to nazwać taki prostokąt, acction bar jeśli można to tak nazwać i po prostu został zmieniony kolor na przezroczysty. 2.Kopertka z wiadomościami oraz dzwoneczek od powiadomień się zbugowały i nie wiem jak to naprawić. 3. Zaznaczony pasek na fioletowo - gdzie zmienić ten kolor obramówki (chodzi mi o ten cieniutki niebieski) z środkiem sobie poradziłem ale z obramówką nie wiem jak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.