Jump to content

MotyF

Member
 • Posts

  369
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.4
 • Forum
  mobileo.eu

Kontakt

 • Gadu Gadu
  3285645
 • Skype
  motyf

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MotyF's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

22

Reputation

 1. Forum+pages+blog nieaktywne 400zł, aktywne 550zł. Aktywuje w dniu sprzedaży. Plus koszt transferu
 2. Nieaktywna, ale aktywuję. IPB+PAGES+BLOG = 550zł, aktywuje w dniu sprzedaży. Może być allegro, olx czy co tam sobie wybierzesz.
 3. Tak, aktualne. Proszę pisać na gg: 228811 - tu jestem okazyjnie. Pozdrawiam
 4. Chodziło mi bardzie o to, że traktują je trochę jak trendowate. Kupić chcą za pół ceny a 20$ staje się barierą nie do pokonania
 5. Aktualne. 450zł, opłata za przeniesienie po mojej stronie, w przypadku FVAT - cena netto. Nie podlega negocjacji. Tylko komplet IPB + IP.C + IP.Blog
 6. Nie, tzn. nie sprzedałem - wyjechałem i nie wchodziłem na forum. Aktywuje i sprzedam jako aktywną, ludzie mają jakiś dziwny problem z nieaktywnymi licencjami.
 7. Ponieważ różni ludzie zadają dziwne pytania. 1. Nie wiem ile kosztuje obecnie koszt przeniesienia licencji. Mogę oddać konto przenieść, bez różnicy. 2. Tak, mogę wystawić FVAT. Wystawię Vat EU z UK i sobie doliczy ktoś a potem odliczy tak jakby kupował z IPSie bezpośrednio czy w Google (choć Google to Irlandia a więc EU czyli inne zasady) czyli podana cena to cena netto a potem zgłaszasz w US załącznik z Vatem i rozliczasz go, jeżeli wykażesz że to koszt wymagany to prowadzenia działalności gospodarczej. Czyli i tak Vatu nie odliczysz bo za początek trzeba go zapłacić (doliczyć na oddzielnym załączniku) a potem można rozliczyć. Więc generalnie nie polecam, lepiej kup bezpośrednio w USA i zapłać dodatkowo VAT - to nie działa tak, jak się niektórym wydaje. Ale dla chcącego nic trudnego. Dla bardzo chętnych na Polską FVAT - 400zł netto, dla upartych VAT EU 350zł netto i miłej zabawy.
 8. 350 i kto pierwszy ten lepszy. Tylko pełny pakiet, tylko do Bożego Ciała, potem nieaktualne.
 9. Proszę nie pisać wiadomości, że 400zł to za dużo i dam xx, to nie ma sensu. Jeżeli ktoś się boi kupić wygasłą licencję - wszystkie aplikacje będą aktywne na 6 miesięcy w dniu sprzedaży a cena to 500zł. Za 400 macie samo IPB, za 500 IPB+IP.C+BLOG
 10. Promocja wakacyjna, 400zł za całość, kupujący opłaca przeniesienie. Taniej nie będzie.
 11. Mogę Ci sprzedać za 450zł wygasłą licencję na forum + blog + IP.Content (CMS). Samo przedłużenie forum to 25$ czyli ok 100zł. Komplet aplikacji Forum + Blog + Content kosztuje 275$ i to w promocji czyli ok 1100zł, normalna cena 375$ czyli ok 1500zł. Są jeszcze koszta przeniesienia licencji, ale tym się możemy podzielić, żeby budżet przeżył.
 12. http://forum.invisionize.pl/topic/48585-ipb-ipc-ipblog/ 500zł ale z Blogiem i IP.C
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.