Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

MotyF

Użytkownik
 • Zawartość

  365
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MotyF w Rankingu w dniu 16 Wrzesień 2016

MotyF posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

22 Neutralna

O MotyF

Kontakt

 • Gadu Gadu
  3285645
 • Skype
  motyf

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.4
 • Forum
  mobileo.eu
 1. IPB + IP.C + IP.Blog

  Chodziło mi bardzie o to, że traktują je trochę jak trendowate. Kupić chcą za pół ceny a 20$ staje się barierą nie do pokonania
 2. IPB + IP.C + IP.Blog

  Aktualne. 450zł, opłata za przeniesienie po mojej stronie, w przypadku FVAT - cena netto. Nie podlega negocjacji. Tylko komplet IPB + IP.C + IP.Blog
 3. IPB + IP.C + IP.Blog

  Nie, tzn. nie sprzedałem - wyjechałem i nie wchodziłem na forum. Aktywuje i sprzedam jako aktywną, ludzie mają jakiś dziwny problem z nieaktywnymi licencjami.
 4. IPB + IP.C + IP.Blog

  Ponieważ różni ludzie zadają dziwne pytania. 1. Nie wiem ile kosztuje obecnie koszt przeniesienia licencji. Mogę oddać konto przenieść, bez różnicy. 2. Tak, mogę wystawić FVAT. Wystawię Vat EU z UK i sobie doliczy ktoś a potem odliczy tak jakby kupował z IPSie bezpośrednio czy w Google (choć Google to Irlandia a więc EU czyli inne zasady) czyli podana cena to cena netto a potem zgłaszasz w US załącznik z Vatem i rozliczasz go, jeżeli wykażesz że to koszt wymagany to prowadzenia działalności gospodarczej. Czyli i tak Vatu nie odliczysz bo za początek trzeba go zapłacić (doliczyć na oddzielnym załączniku) a potem można rozliczyć. Więc generalnie nie polecam, lepiej kup bezpośrednio w USA i zapłać dodatkowo VAT - to nie działa tak, jak się niektórym wydaje. Ale dla chcącego nic trudnego. Dla bardzo chętnych na Polską FVAT - 400zł netto, dla upartych VAT EU 350zł netto i miłej zabawy.
 5. IPB + IP.C + IP.Blog

  350 i kto pierwszy ten lepszy. Tylko pełny pakiet, tylko do Bożego Ciała, potem nieaktualne.
 6. IPB + IP.C + IP.Blog

  400zł dla chętnego.
 7. IPB + IP.C + IP.Blog

  Proszę nie pisać wiadomości, że 400zł to za dużo i dam xx, to nie ma sensu. Jeżeli ktoś się boi kupić wygasłą licencję - wszystkie aplikacje będą aktywne na 6 miesięcy w dniu sprzedaży a cena to 500zł. Za 400 macie samo IPB, za 500 IPB+IP.C+BLOG
 8. IPB + IP.C + IP.Blog

  Promocja wakacyjna, 400zł za całość, kupujący opłaca przeniesienie. Taniej nie będzie.
 9. Kupie licencje IPB do 600zł

  Mogę Ci sprzedać za 450zł wygasłą licencję na forum + blog + IP.Content (CMS). Samo przedłużenie forum to 25$ czyli ok 100zł. Komplet aplikacji Forum + Blog + Content kosztuje 275$ i to w promocji czyli ok 1100zł, normalna cena 375$ czyli ok 1500zł. Są jeszcze koszta przeniesienia licencji, ale tym się możemy podzielić, żeby budżet przeżył.
 10. Kupię licencję forum IPB

  http://forum.invisionize.pl/topic/48585-ipb-ipc-ipblog/ 500zł ale z Blogiem i IP.C
 11. Photoshop CS5 PL

  Proszę anulować, sprzedane.
 12. Photoshop CS5 PL

  Photoshop CS3 PL + Upgrade CS5 PL - wersja windows. Oryginalne nośniki CS3+CS5. Licencja zarejestrowana na mnie, przeniesienie licencji zgodnie z wymogami Adobe (formularz) - 990zł netto - FVAT Sprzedaję, ponieważ przeniosłem CS6 master na MACa i windowsowa CS5 zalega.
 13. TeamViewer 5

  Sprzedam aktywną licencję na teamviewer 5. Tylko ze starą licencją można kupować bezterminowo nowe (wersja 10,11 itp). FVAT, dokument przekazania (wymóg autora) - cena 890zł netto (FVAT). Zapłaciłem za nią w 2010 roku 1000euro (FVAT).
 14. IPB + IP.C + IP.Blog

  Racja nie ten kurs, ale przelicznik dobry więc chętnych za 500zł zapraszam.
×