Jump to content

Dori

Member
 • Posts

  398
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Dori

 • Birthday 01/04/1976

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.5
 • Forum
  nie.podam

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

8,356 profile views

Dori's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Reacting Well
 • Week One Done

Recent Badges

58

Reputation

1

Community Answers

 1. Niedawno była wielka awaria fejsbunia... małolaty oszalały... trzeba coś zrobić, żeby ludzie z naszych roczników pamiętali, i zrozumieli, że FB to nie wszystko Nie? Siedziałam w gnieździe długo a teraz raptem mi się zachciewa innowacji w świecie... (idź kobieto do garów)
 2. Czy jakiś moderator w takim razie mógłby edytować te moje wcześniejsze posty, żeby nie wyglądały,,, jak wyglądają?
 3. No to chyba trzeba by im było zgłosić, nie?
 4. Oj wiem, właśnie spoilera szukałam i nie znalazłam, ja znam fora starej daty, jeszcze nie zaktualizowane z prostej przyczyny: sprawa cywilna tocząca się od prawie 4 lat, nie aktualizowałam forum, żeby mi ktoś nie zarzucił, że utrudniam działanie biegłym sądowym. A tutaj jest jakby... luksusowo... To Joomla! to nie moja, broń bóg! Od lat kilku nic nie robię, bo siły brakuje, a teraz coś zaczęłam oglądać w necie, zastanawiać się, czy mam siłę ogarniać kuchnię i jeszcze net i na takie cacko trafiłam.
 5. Jak zrobicie zawijanie wiersza to będzie widać.
 6. Panowie. (i Panie?) Ja to lubię budować napięcie. Ale nie jak Hitchcock od pierdolnięcia. Mój małż jest podopiecznym w Fundacji Avalon. Kilka dni temu zaczął sobie konfigurować od nich ze strony ulotkę na tegoroczny 1%. Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, ale zdrowie mu szwankuje, moje jeszcze bardziej, że nie mogę we wszystkim pomóc i tak to się jakoś kręci. I tak. (żeby wytłumaczyć muszę podać link https://www.fundacjaavalon.pl ) Postawione na Joomla!, stopki wycięte. Zaczęłam od podstrony https://www.fundacjaavalon.pl/wplaty/mariusz_kozyrski_10823 . Zapisałam ją sobie na dysku jako stronę html. Otworzyłam notatnikiem i co zobaczyłam to oszalałam. Powiedzcie co o tym myślicie. Że jest to jakiś syf to pewne. Jak się patrzy w ich źródła to niby czysto. Ale css'em coś wywalone jest wysoko i w lewo. A mi tu Mariusz mówi, że to u nas na kompach musi być, bo i u Zwiastuna mu się pokazuje to samo. Czy to Syf z Paypala? Czy znalazłam ch*j wie co i dostanę medal z kartofla? Czy od razu mam biec na forum do Picasso na fixitpc.pl i błagać o pomoc? M. mówi, że to widzi na każdej stronie. Więc by wychodziło, że to u nas siedzi? ale jak?
 7. To ja już całkiem zacofana jestem... swoje forum na jakiś czas "odstawiłam z pamięci", i tak sobie robię retrospekcje z przeszłości. Powoli wracam do życia, bo ileż się można depresjować, i siedzieć tylko na fejsie, no nie? O Discord mi opowiadał dzidziuś niedawno, (syn) a teraz zapytałam o TeamSpeak i mówi, że to "zacofany discord". Ale przecież kodzenia i innych tego typu rzeczy nie da się opowiedzieć i wytłumaczyć na fejsie. No tak, bo każdy lubi zaglądać innym do portfeli. Dobra, słuchajcie, ale numer dzisiaj wyczaiłam i nie wiem co z tym zrobić, zgłosić na pewno zgłoszę, ale ja się nie znam na skryptach. Nie chodzi o IPB (Dawid, może pora poszerzyć horyzonty i dodać do forum inne skrypty, nie tylko IPB.) I nie wiem czy pisać tu, czy inny temat założyć, tylko gdzie. Do obcych nie pójdę nigdzie, bo mnie zeżrą.
 8. Jeeezu, nie było mnie w necie/na forach ze 3 lata, jak nie lepiej. Niedawno zaczęłam sobie tak patrzeć tu i tam, u siebie też. I nasunęło mi się pytanie: czy są jakieś statystyki, np. na międzynarodowym IP.Board, bo tam akurat nie chce mi się biegać. Otóż, czy są jakieś statystyki, które by pokazały ile jest aktywnych For na IP.Board'owych skryptach. U nas. W Polsce. Można to jakoś sprawdzić? Amerykańcy mają jakieś swoje katalogi, do których się ludzie dopisują? Czy pozwolimy, żeby fejsio nas zabił? (u mnie to jeszcze teorie spiskowe 😅 , pewnie przez te psychokulki ;)) Cześć po latach
 9. Podsumowując: w forum najlepiej inwestować czas. Własny czas.
 10. Nie rozumiesz idei forum. Fora nie powstają po to, żeby zarabiać na reklamach. Fora powstają najczęściej z potrzeby zrobienia czegoś fajnego i zebrania w jednym miejscu ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy będą chcieli uczestniczyć w tworzeniu pewnej społeczności. I to się może udać lub nie. Założenie forum o podobnej tematyce jak jakieś inne forum, na którym są bannery, tylko po to, żeby też mieć bannery jest z góry skazane na porażkę. Jak się ktoś chce u kogoś reklamować to przyjęcie bannerów jest tylko dodatkiem do całości forum. Wiesz dlaczego? Dlatego, że żeby mieć chętnego na reklamę musisz mieć dużą oglądalność i dużo treści pisanej przez LUDZI. Reklamodawcy to nie są idioci. Widzą skąd mają ruch. Google to nie wszystko. Dam Ci przykład: Forum w stronę ojca. Hulało jak diabli do czasu kiedy ktoś się tym zajął. A jak właściciel olał i olali to ludzie, którzy mu się w to zaangażowali to padło. Co z tego, że wisi wysoko w Google i jest wypozycjonowane jak pies z kulawą nogą tam teraz zagląda. A kręciło się jak diabli. Bez żadnego SEOspeca. Żeby założyć forum tematyczne - MUSISZ ZNAĆ TEMAT I SIEDZIEĆ W BRANŻY, o której chcesz mieć forum. Podajesz gdzieś tu na przykład blogi. Blogi to zupełnie inna bajka, na blogach możesz reklamować WSZYSTKO i każdego, i każdy może chcieć się przyjść zareklamować na blogach, bo nie ma żadnego ryzyka. Blogi charakteryzują się tym, że piszą je najczęściej hobbyści - amatorzy, którzy z czasem dochodzą do większej wiedzy, sprzedają użyteczną wiedzę i tak dalej. W każdej tematyce. A na forum erotycznym możesz reklamować tylko erotykę, bo żaden bank czy telefonia czy jakakolwiek firma nie przyjdzie z propozycją reklamy, mimo, że grupa docelowa na takim forum jak Garsoniera jest za***ista. To nikt nie zaryzykuje, a siedzi tam masa facetów w średnim wieku o bardzo wysokich zarobkach. I co z tego? Branża erotyczna jest bardzo wąska i hermetyczna w PL. Ciężko będzie Ci się wbić. Chyba, że lubisz wyrzucać kasę w błoto. To życzę powodzenia. Załóż sobie forum o czymś na czym się znasz. Na przykład o pierdzieleniu farmazonów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.