Jump to content

SmQ

Member
 • Posts

  206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SmQ last won the day on May 25 2019

SmQ had the most liked content!

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  audiostereo.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SmQ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. Chyba strona padła. edit: ok działa, tylko ppp za dużo dałeś 😉
 2. Mozemy na priv sie zgadac, moze cos napiszesz dla nas. Ewentualne przeniesienie wszystkich tych tematow do pages, tez wchodzi w gre. Jest opcja kopiuj do bazy, ale dla pojedynczego tematu, moze da sie to zautomatyzowac. Tylko na zachowaniu dat utworzenia oryginalnych by nam zalezalo.
 3. Moge dac to naszemu programiscie, ale nie wyglada na proste rozwiazanie. Chodzi o zmiane linkow dla tematow (juz obecnych) w zakladce Nowosci. Na reszcie forum linki powinny zostac bez zmian.
 4. Jeśli da się zmienić link, to idziemy w link. Tak będzie pewnie najszybciej i najprościej. Na podstawie linku to już sobie prosto odfiltrujemy sami.
 5. Inne rozwiązanie jakie widzę, to konwersja całego forum /newsy na pages. Dopuszczamy taki wariant, ale da się to jakoś automatycznie zrobić? Przy każdy artykule widzę opcję kopiuj do bazy, ale mamy tego 200 stron
 6. Hej, mamy problem z naszym forum. Na całym forum mamy linki partnerskie od jednej firmy, które dodają się w tekście dynamicznie. Działa to dobrze, jednak chcemy wykluczyć z tego jedne forum: https://www.audiostereo.pl/forum/10-nowości/ o ile wykluczenie samego linku jaki podałem jest dość proste. To nie za bardzo mamy jak wykluczyć poszczególne tematy w nim zawarte np.: https://www.audiostereo.pl/topic/153304-gramofon-teac-tn-280bt-a3-już-w-sprzedaży/ bo wyglądają jak każdy inny temat na forum. Czy da się zrobić np. inne linki tylko dla tego forum? Przykładowo /news/ zamiast /topic/ ?
 7. Tak raczej jest domyślnie, z tego co pamiętam.
 8. Cały katalog daliśmy 777 i nadal to samo.
 9. Sprawdziliśmy ten katalog, faktycznie go nie było, ale dodanie go nic nie pomogło
 10. Żadne z nich nie jest na home. Są na dedyku w zaprzyjaźnionym data center. Ta sama maszyna, inne lxc.
 11. Ok sprawdzimy jutro od rana, dzięki, zawsze to jakiś trop. Co ciekawe na naszym testowym forum działa wszystko dobrze, tylko na produkcji był problem.
 12. [ukryto sciezke]/applications/core/modules/admin/marketplace/marketplace.php(842): PharData->extractTo('/home/audioster...', NULL, true) [ukryto sciezke]/applications/core/modules/admin/marketplace/marketplace.php(240): IPS\core\modules\admin\marketplace\_marketplace->_installApplication(Array, '/tmp/IPSMPSRN2s...') [ukryto sciezke]/system/Dispatcher/Controller.php(90): IPS\core\modules\admin\marketplace\_marketplace->install() [ukryto sciezke]/applications/core/modules/admin/marketplace/marketplace.php(40): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() [ukryto sciezke]/system/Dispatcher/Dispatcher.php(152): IPS\core\modules\admin\marketplace\_marketplace->execute() [ukryto sciezke]/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run() #6 {main}
 13. Extraction from phar "/tmp/IPSMPSRN2sr.tar" failed: Cannot extract "Application.php" to "/home/audiostereo/public_html/applications/bimchatbox/Application.php", setting file permissions failed
 14. Każda. Zacznijmy od tego wspomnianego chatboxa, bo na nim teraz najbardziej nam zależy. Podczas instalacji jest: There was an error installing the resource, please submit a support ticket for further assistance. OK
 15. Hej, problem jest dość stary, bo mieliśmy go jeszcze na 4.4, myślałem że instalacja do 4.5 coś pomoże, ale jest to samo, a nawet gorzej. Nie możemy instalować aplikacji, bo ACP wyrzuca błąd. Nasz admin grzebał, dawał na wszystkie pliki 777 i dalej nic. Radziliśmy sobie ręcznie instalując z plików przez ftpa. Teraz jednak jest z tym większy problem, bo od 4.5 nie da się pobierac instalek z marketu, tylko jest opcja install, która nie działa. Może ktoś podpowiedzieć jak zmusić serwer do instalacji tych appek? Przy okazji ma ktoś może plik z instalką chatbox free 4.1? Po aktualizacji do 4.5 brak chatboxa nam głównie doskwiera (moderatorzy go używają).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.