Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

SmQ

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SmQ last won the day on May 25 2019

SmQ had the most liked content!

Community Reputation

12 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  audiostereo.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, czyli coś podobnego, co my chcemy zrobić.
 2. Ok, tak zrobię. Fakt, ta co podałem to jakaś stara pod IPSa 3ke nawet.
 3. Wtyczka zliczy reputacje, ale to raczej dla użytkowników. Nam chodzi o zliczenie punktów reputacji, ale dla opinii o sprzęcie, które mamy. Mamy też pole ocena, ale to co innego. Generalnie to jeden model sprzętu ma kilka opinii i to jest problem, bo musimy zsumować liczbę likeów lub wyliczyć średnią z tych ocen.
 4. Widzę wtyczkę top reputation: czy o niej mowa?
 5. Hej, chcemy zrobić na stronie ranking urządzeń. Czyli np. top 10 wzmacniaczy, kolumn itp. Mamy już opinie i lajki (reakcje) do nich, więc najlepiej wykorzystać już to co jest, a potem zachęcić użytkowników do dalszego głosowania. W jaki sposób tylko wyciągnąć z bazy liczbę tych reakcji? Gdzie to jest trzymane? Przykładowo: https://www.audiostereo.pl/opinie_sprzet/--r5652/ Bo nie możemy tego znaleźć.
 6. Hej, ostatnie 2 miesiące był spokój, dzięki temu sendgridowi. Jednak od paru dni znów jest masakra - posty dodają się w nieskończoność. Sendgrid mamy cały czas włączony. Na forum za wiele nie zmienialiśmy, więc co może być przyczyną? edit: wyłączyłem elasticsearch i zdaje się działać dobrze, więc możliwe, że to problem związany z enginem wyszukiwania tym razem.
 7. Tak, bez zmian. Co prawda obeszliśmy to, bo ręcznie sobie rozpakowujemy aplikację i wrzucamy pliki do katalogu, ale to tymczasowe rozwiązanie.
 8. Cos tam jeszcze zglaszali w ostatnich dniach.
 9. To nie ten temat ;) Tu o aplikacjach. Zrobilismy downgrade do 7.2 phpa, niestety nadal nie mozna instalowac aplikacji. Skonczyly sie nam pomysly :/
 10. Tak też zrobimy. Jutro spróbujemy zrobić downgrade. Chociaż ciężko mi uwierzyć, że nikt nie używa PHPa 7.3 i tego skryptu.
 11. Tak, chmod na wszystko już 777 nadany nawet był dla pewności
 12. PHPa teraz mamy 7.3, to w sumie jedyna zmiana na maszynie wzgledem starego kontenera.
 13. Taaa oznaczyli jako Solved i odpisali: No sorry, ale solved to nie jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.