Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Kamil Najdecki

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć czołem, chciałbym zakupić licencję Aktywną lub Wygasłą, cena jaka mnie interesuje to 400-500 zł do negocjacji. Oczekuje wystawienia licencji na Allegro oraz potwierdzenie jej posiadania. Zapraszam na discord: Kamil.#4610 Bądź tutaj na forum.
 2. Rozumiem, czyli musze pisać od nowa 😜 no cóż nic nie stoi na przeszkodzie dzięki za wyjaśnienie. A czy mógł byś mi dać jakiś poradnik jak zacząć w nowej wersji tworzyć aplikacje?
 3. Cześć wszystkim aktualnie wgrałem czystą wersję IPB ponieważ zaczynam robić własne forum. I po zainstalowaniu jakiego kolwiek stylu mam następujący problem. Wchodząc w obojętnie jaki temat mam następujący problem [[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 4. Hej, wychodzę do was z pytaniem jak zainstalować ręcznie aplikacje. Próbowałem szukałem jeśli chodzi o tworzenie aplikacji, ale mam tylko przycisk Zainstaluj, a następnie wyświetla mi się że mam zaimportować plik. Posiadam aplikacje panelu gry z wersji 3.4.9 i chciałem ją zaktualizować.
 5. Cześć posiadam taki sam błąd.
 6. To jest panel gracza połączony z serwerem SAMP W załączniku dodaje do niego baze danych. srv_main.sql
 7. A jest jakaś alternatywna instalacja tego panelu?
 8. Witam serdecznie, dziś znalażłem panel który chciałbym przetestować i sprawdzić jak działa. Natomiast mam problem z jego instalacją, z tego co mi wiadomo działa on bez problemowo. Podczas instalacji, nie ma przycisku instaluj. Oto link do plików panelu http://www101.zippyshare.com/v/AZkpeVhB/file.html Skan pliku: https://www.virustotal.com/#/file/6c0c451af029e85d0a043b1088a124fc0ac4e7f441e125c8eeb42c434d59fd3f/detection
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.