Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

VoyTechG

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taką wartość przyjmuje {$fieldValue} (tego spana w cudzysłowie), natomiast $zmienna jest niczym
 2. Niestety tylko jedna kategoria się pojawia, da się to zrobić w jakiś inny sposób? Odwołując się do pól baz danych?
 3. Cześć, chciałbym na naszym forum w sekcji ogłoszeń zmienić sposób wyświetlania labela "do negocjacji" https://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/rls-triton-kolumny-scan-speak-r124732/ Otóż, jeżeli użytkownik zaznaczył w formularzu opcję "do negocjacji" - wtedy przy cenie pojawia się zdanie "do negocjacji". Jeżeli nie zaznaczył opcji "do negocjacji" to wtedy ma się nic nie pojawiać, a nie jak teraz "do negocjacji: nie" Kod odpowiedzialny za generowanie tego labela wygląda tak: Zaproponowane przeze mnie rozwiązanie (poniżej) nie działa. Mimo, że w kompilatorze PHP z podstawionymi zmiennymi działa wszystko. Chyba jest tutaj jakiś problem ze zwracanym formatem $fieldValue, ponieważ $zmienna nie osiąga ani wartości true ani false. Chodzi o to, że kiedy wartość $fieldValue zawiera w sobie słowo "Tak" to dopiero wtedy ma być wyświetlany label. To co zwraca $fieldValue bez dopiska "raw" to element html : <span class='ipsBadge ipsBadge_style1'>Do negocjacji: Nie</span> Rozwiązanie poniżej nie działa zarówno kiedy w funkcji strpos znajduje się zarówno $fieldValue jak i $fieldValue|raw. Czy są jakieś inne możliwości zrobienia tej funkcjonalności?
 4. Witam, czy jest możliwość automatycznego wstawienia takiej tabelki? Z jakichś dodatków czy wtyczek? Jeśli nie to jaka jest najprostsza droga do tego aby ją wygenerować? Chciałbym ją dodać do naszej sekcji Ogłoszenia na forum (gdzie byłby podział na producentów) https://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/ https://invisioncommunity.com/files/
 5. Teraz tak śmiga po zmianach Wcześniej było o wiele gorzej, średni czas ładowania strony około 12 sekund. No JSy przede wszystkim przydałoby się ograniczyć.
 6. Co to FF? Zmieniłem sporo rzeczy na forum, włączyłem m.in. asynchroniczne JS, CSS, ograniczyłem rozmiar grafik, usunąłem niepotrzebne komentarze itd. No niestety sama struktura forum powoduje wolne ładowanie się. Wartości optymalnie co do znaczników zostały przekroczone trzykrotnie według tego co sugeruje Google.
 7. Dzień dobry, gdzie znajdę główny plik HTML, w którym importowane są wszystkie style strony? (jak poniżej)
 8. Dzień dobry, jakie są sposoby na optymalizację forum postawionego na IPS? Potrzebujemy zmniejszyć czas ładowania naszej strony https://www.audiostereo.pl/ Niestety samo IPS narzuca pewne ograniczenia (na przykład nie da się oddzielić wersji zminifikowanej kodu od produkcyjnej).
 9. Dzień dobry, napisałem do supportu z prośbą o wyjaśnienie jak zmienić startowy zoom w mapxboxie dostałem taką odpowiedź: Chciałbym zmienić początkowe powiększenie używanego przez nas mapboxa na naszej stronie https://www.audiostereo.pl/clubs/ Próbowałem za pomocą poradnika https://docs.mapbox.com/mapbox-gl-js/example/navigation/ wklejając zamieszczony tam kod, ale niestety wyświetla tylko dodatkowe opcje jak nawigacja po prawej stronie i na początku przez chwilę ładuje wpisane przeze mnie powiększenie po czym powraca do normalnego oryginalnego przybliżenia (którego nie chcemy). Chcemy aby przybliżenie było większe Wklejony przeze mnie kod:
 10. O super! Działa, wielkie dzięki! No i własnie jeszcze pytanie mam - da się podejrzeć na przykład metody obiektu "comment" ? Użyłeś tutaj metody "mapped", fajnie byłoby wiedzieć jak szukać tych metod i gdzie. Pozdrawiam
 11. Witam, próbuję usunąć wszelkie daty, które zawierają w sobie "1 Stycznia 1970". Mógłbym to zrobić javascriptem, ale byłoby to wolniejsze i bez sensu. Dopisałem taki warunek w pliku "post" (jak na screenie), lecz on nie działa. Jak poprawnie go napisać?
 12. Chcę mieć możliwość ustawienia pola "model" jako tytuł (czego nie ma obecnie w ACP), wstawienia wpisanej przez użytkownika nazwy modelu w link (tak jak teraz jest inne pole) oraz żeby w zbiorze opinii https://www.audiostereo.pl/opinie_sprzet/ nazwa modelu była również jako tytuł. Tutaj w linku jest stwierdzenie "od znajomego" czyli zawartość pola "Gdzie kupiłeś oceniany sprzęt" https://www.audiostereo.pl/opinie_sprzet/od-znajomego-r5587/. A i żeby jeszcze wybrane pole jako tytuł nie znikało
 13. Dzień dobry, w sekcji opinie na naszym forum https://www.audiostereo.pl/opinie_sprzet/ nie możemy wybrać modelu jako pole tytułu. Przy menu rozwijanym nie ma opcji wyboru "tytuł". Support odpisał, że jest to niemożliwe ze względu na to, że pole "model" u nas zaczytywane jest z zewnętrznej bazy danych. Nam zależy również na tym, aby w adresie danej opinii była zawarta nazwa modelu. Wybranie pola tytułu w bazie opinie np. "Gdzie kupiłeś oceniany sprzęt?" rodzi również inny problem. Otóż zawartość wybranego pola jako tytuł nie wyświetla się. Jednak problem udało mi się "ominąć" edytując ręcznie plik z bazą danych "opinie". Screeny: https://imgur.com/a/AUe9tyI (nie mogę więcej dodać jako załącznik) Jednakże to rodzi z kolei następny problem (zdjęcie trzecie w linku https://imgur.com/a/AUe9tyI). Pole "model" zostaje pobrane jako tytuł, lecz nie jest dodane do adresu wyświetlanego w przeglądarce. Dodatkowo pobierają się także znaczniki <a>, których nie chcemy w tym miejscu. Potrzebuję się dostać do komponentu/funkcji która odpowiada za pobieranie właśnie pola model jako tytułu, tak aby nazwa modelu generowała się zarówno w linku jak i bez znaczników HTML. Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.