Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

VoyTechG

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. Witam, czy da się w jakiś sposób zmienić ilość dopasowujących się do wyników wyszukiwania liter? Chciałbym ograniczyć ich ilość do trzech, obecnie mamy cztery. W panelu ACP niestety nie znalazłem takiej opcji.
 2. A gdzie takie zapytanie mogę wysłać?
 3. Dzień dobry, chciałbym mieć możliwość edycji dodatku Mapbox w sekcji Kluby. Niestety funkcjonalność tego dodatku w ACP jest trochę ograniczona. Efekt jaki chcę uzyskać to zwiększenie powiększenia mapy, np. na samą Polskę, a nie na cały świat jak to ma miejsce teraz (link: https://www.audiostereo.pl/clubs). Najlepszym efektem byłoby automatyczne dostosowanie obszaru wyświetlania do znajdujących się na mapie znaczników. Czy da się dostać jakoś do tego dodatku i edytować kod w nim się znajdujący?
 4. Dzięki za odpowiedź, a tak swoją drogą to jak dostać się do tych zmiennych, o których napisałem powyżej? Żeby zobaczyć jakie mają metody i właściwości zdefiniowane początkowo?
 5. Chcę zmienić sposób wyświetlania we wtyczce KLUBY od invision. Otóż chcemy zrobić tak, aby w momencie kliknięcia na dany klub, jeżeli znajduje się w nim tylko jeden temat to żeby przekierowywało od razu do tego tematu. Teraz zrobiłem to okrężnie za pomocą Javascriptu, natomiast optymalniej byłoby dostać się do linku, ktory reprezentuje dany temat i go pobrać, a następnie zmienić link aktualnej strony. Tutaj mała demonstracja: https://www.audiostereo.pl/clubs Jeżeli klikniesz w klub, który ma jeden wątek to wyświetla się on od razu (niestety widać listę tematów przez około 0,5 sekundy po kliknięciu, a chcemy tego uniknąć). Klub "Salonik" ma więcej niż jeden temat i po kliknięciu wyświetla się lista tematów w nim zawartych, tak jak być powinno.
 6. Dzień dobry, czy orientuje się ktoś z Was jak dostać się do zmiennych $table, $headers, $rows i ogólnie to zmiennych używanych w szablonach na silniku IPS? Potrzebuję dostać się do ich właściwości i metod. Dzięki :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.