Jump to content

dj3ryk

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by dj3ryk

 1. szczerze mówiąc ja z hosting nie jestem wcale zadowolony jeśli chodzi o uptime. Serwer znów nie działa . chociaż przyznam ze jeśli ma się jakieś problemy albo zapytania to ogólnie szybko reagują i pomagają. 1017439012_Zrzutekranu2020-11-30o21_29_10.thumb.png.96e0a4d25ba8d52d8e460ac67be5d70e.pngA

 2. 10 godzin temu, elroy napisał:

  A tak z ciekawości :) To na forum tylko tego dedyka potrzebujesz? Bo to raczej mały ma sens jako taki.

  Jak juz wspomnialem tez mozliwe ze na CS, albo moze dodatkowo jeszcze jakies forum lub blog dojdzie, to mozna kombinowac

 3. Ot właśnie takie pytanie, czy jest możliwość ustawienia żeby podczas stwarzania tematu można było by grafiki i filmy ustawić srodkowo w temacie. Ustawiając Kursor srodkowo za pomocą edytora i wklejenia linku np. Filmu z YouTube albo jakiej grafiki przeskakuje znów na lewa stronę. W wersji mobilnej wyglada to wszystko dobrze, ale w wersji komputerowej tak jak widać , jako przykład. 

  https://mac-forum.pl/topic/158-jak-szkicować-wideo-za-pomocą-digital-touch-na-telefonie-iphone-ipadzie-i-ipodzie-touch/

 4. Jeśli posiada ktoś z was blog lub forum na które nie ma czasu i rozmyśla o sprzedaży i jest  o tematyce elektryczne samochody, Apple, android jak również inne tematy które nie wymieniłem, to proszę o prywatna wiadomość. Nie musi to być już od lat aktywne. 
  Cenowo do 2000 zł 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.