Jump to content

spanieldog

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. ja kupiłem tak całe konto z licencją, zmieniłem dane dostepowe, zmieniłem adres url forum i pies z kulawą nogą się nie zainteresował dlaczego, po co itp...
 2. Wpadł do mnie koleżka Andy z Michigan (support ips) i znalazł błąd w kluczu : mailsub__core_acp_notification_NewRegComplete jest nieaktualny i powoduje uncaught_exception w linku z guzika "validate my account" czego efektem jest błąd systemowy i brak możliwości potwierdzenia konta po rejestracji. ogarnijcie to wolnej chwili wraz z aktualizacją w markecie. thx.
 3. napisz do IPS'u aby zmienili swoje Marketplace na Rynek
 4. 👍 ale przy instalacji z marketplace nie można zaktualizować paczki ręcznie z xml.
 5. dzięki @aXen, nie muszę podawać kluczy do zmiany ?
 6. przeglądając IPS Marketplace raczej nikt nie zastanawia się w czym grzebie tylko czego szuka. Analogia Marketplace w ACP i https://invisioncommunity.com/files/ tworzy jednak skojarzenie pomiędzy tymi miejscami (defacto jednym i tym samym miejscem). Słowo rynek je trochę rozmywa. Tak luźno sugeruję, że nie zawsze i w każdym miejscu "należy" używać wolnych tłumaczeń, które czasem kreują takie "bohomazy".
 7. W kluczach app_upload_marketplace_only applications_manual_install_warning languages_manual_install_warning marketplace_demo_mode marketplace_error_no_resources marketplace_inactive_license marketplace_localhost_mode marketplace_onboard_blurb marketplace_onboard_notification marketplace_onboard_search marketplace_onboard_title marketplace_search menu__core_marketplace menutab__marketplace module__core_marketplace r__marketplace themes_manual_install_warning musi byc słowo rynek ? może lepiej zostawić tam po prostu nazwę "Marketplace" lub iśc dalej i użyć targowisko lub bazar "Zalogowan
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.