Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav32) Selective quoting


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

całkiem zapomniałem o tym modzie :P

Dobre, zapomnieć o jednym z najważniejszych modów na IP.Board :)

Zainstalowałem, ale coś chyba nie działa. Po pierwsze przycisk "cytowanie selektywne" jest nieco inny niż pozostałe - http://i.imgur.com/rCBHg.png . I po drugie - po zaznaczeniu tekstu a następnie kliknięciu na "cytowanie selektywne" strona przewijana jest do góry, ale w szybkiej odpowiedzi nic nie pojawia się.

Od czego zacząć poszukiwania błędu?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pobrania raz jeszcze moda, bo oszukałem(się) trochę wysyłając nie to co trzeba i przed chwilą mi hiroshima zwrócił już uwagę na to :D

Edit:

A co do wyglądu to mogę najwyżej zrobić żeby przycisk był pobierany ze stylu(musiałbyś go i tak dostosować bo wzoruje się na podstawowym stylu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z kolei, to wcale nie widzę przycisku "cytuj selektywnie".

W poprzedniej (złej) wersji hook zaraz po instalacji był wyłączony. Teraz znajdował się już w zakładce włączone.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako beta tester potwierdzam - teraz działa :)

A jak edytować ten przycisk "cytowanie selektywne"? W sensie aby wyglądał jak pozostałe obok?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna blokada. Na szczęście dhosting.pl działa błyskawicznie i odtworzył wszystkie pliki i bazę z kopi bezpieczeństwa. Wyskakiwał mi komunikat na stronie, że może funkcja file_input może zapisać tylko 926 bajtów i że nie mam miejsca na dysku ( co nie jest prawdą, bo mam kilkaset GB wolnego).

Edytowane przez matma4u

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciężko powiedzieć mi dokładnie jak brzmi nazwa tej funkcji, bo tylko przez moment zwróciłem na nią uwagę a potem od razu poszło zgłoszenie do BOK dhosting.pl Byłem tak zaszokowany sytuacje, że nawet nie porobiłem screenów.

Na początku wyglądało to tak, że wgrałem pliki na serwer z tej modyfikacji a następnie w ACP rozpocząłem instalacje pliku hook.xml i po paru sekundach już był zonk. Nawet nie dostałem żadnego komunikatu o błędach, po prostu w trakcie instalacji wywaliło biały ekran i forum padło całkowicie.

Edytowane przez matma4u

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na przykład. Tylko pamiętaj żeby zostawić aktualną klasę(ona wyglądu nie zmienia) i dodać do niej inne, bo bez niej wszystko popsuje się.

Chyba nie obejdzie się bez kolejnej prośby o pomoc :) Gdzie znajdę kod przycisku "odpowiedz"?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i działa :ninja: W takim razie miałem cholernego pecha, że podczas instalacji trafiłem akurat na awarię dysku.

Mówiłem :P Nie tak łatwo popsuć całe forum jednym modem ;)

No na przykład. Tylko pamiętaj żeby zostawić aktualną klasę(ona wyglądu nie zmienia) i dodać do niej inne, bo bez niej wszystko popsuje się.

Chyba nie obejdzie się bez kolejnej prośby o pomoc :) Gdzie znajdę kod przycisku "odpowiedz"?

skin_topic(Widok Tematu/Topic View), bit "post", coś jak to szukaj czegoś w stylu:

               	 <if test="replyButton:|:$post['post']['_canReply']">
                       <li><a href="{parse url="module=post&section=post&do=reply_post&f={$this->request['f']}&t={$this->request['t']}&qpid={$post['post']['pid']}" base="publicWithApp"}"  class='_ips_trigger_quote ipsButton_secondary' pid="{$post['post']['pid']}" title="{$this->lang->words['tt_reply_to_post']}">{$this->lang->words['post_reply']}</a></li>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.