Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

dHosting.pl


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

pre_1289343568__logo.png

Firma niektórym może znana, innym nie, więc postaram się co niego przybliżyć. Najpierw trochę wad i plusów.

Plusy:

  • stabilność - jeśli cokolwiek jestem sobie w stanie przypomnieć to były może 2 lub 3 awarie, które spowodowały niedostępność usług.
  • informacja - jeśli są planowane przestoje w działaniu usług to jesteśmy o tym informowani na kilka dni wcześniej.
  • support - tutaj rewelacja, rzeczowe i wyczerpujące odpowiedzi na pytania, czasem irytujące, czasem wynikające z mojej niewiedzy, ale zawsze pisane ( odpowiedzi ) z taktem i spokojem.
  • rozwój - dużo zmian, a jeszcze więcej planowane ( na razie nie mogę pisać więcej - nie wiem czy PR dH sobie tego życzy ). Na stronie można zobaczyć, że administratorzy uczestniczą w różnych konferencjach etc. Widać, że są głodni wiedzy i wymiany doświadczeń.
  • opinie - kiedyś szukałem opinii o dH w internecie. Jak pozytywne można znaleźć, to z negatywnymi miałem problem - szok! Firma hostingowa bez wad? Nie, nie możliwe, ale jak widać wszelkie problemy etc. są załatwiane z korzyścią dla obu stron, a nie wypinają się na klienta.
  • cena - tak, cena, dobrze napisałem. Dla mnie wyższa cena, to plus, bo dzięki temu wiem, że firma nie stosuje takiego oversellingu, jak inne oraz to, ze pracownikom się chce robić, bo mają godziwe wynagrodzenie. :%-):

Wady:

  • dla tworzonych kont FTP brak możliwości ograniczenia miejsca na dane konto. Nie mówię transferu, bo wtedy robi się z tego reseller, ale taki limit miejsca byłby bardzo przydatny.
  • ilość baz - będąc na niższych pakietach limit baz danych trochę mi nie pasował do oferty. Teraz mam nolimit, ale nie zmienia to faktu, że ten limit jest jakby trochę zaniżony.
  • poczta - brak limitu miejsca na skrzynkę.

P.s. jakby ktoś zakładał konto na dHosting to można wpisać 'DawPi', jako osobę polecającą - ja nic z tego nie mam oprócz namacalnej satysfakcji, że poleciłem komuś dobre usługi.


Wynik dla skryptu sprawdzającego zgodność wymagań na uruchomienie IP.Board z parametrami omawianego serwera:

pre_1289690101__2010-11-14_00-14-17.png

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość baz - będąc na niższych pakietach limit baz danych trochę mi nie pasował do oferty.

A próbowałeś poprosić administratora o zwiększenie limitu?

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

ilość baz - będąc na niższych pakietach limit baz danych trochę mi nie pasował do oferty.

A próbowałeś poprosić administratora o zwiększenie limitu?

W tej kwestii dH pozostaje zwykle nieugięty - nie zmieniają ofert dla danej osoby. Wtedy odpowiedź jest jedna - proszę zwiększyć rodzaj konta na wyższy, z wyższymi limitami. Choć nie będąc klientem można zapytać o indywidualną ofertę.

Dopisałem 3 wadę. Dość istotną.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
poczta - brak limitu miejsca na skrzynkę.

Przy tym lh wygrywa ^_^

Nawet nazwa.pl miała to kilka lat temu. :%-):

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie przejdzie. Kiedyś poprosiłem ich o przedstawienie oferty ze zwiększonym limitem transferu kosztem baz danych i miejsca na dysku - to zaproponowali mi opcję Biznes.

No jak nie przejdzie? Chyba, że pytałeś o przejście z danego konta na ofertę indywidualną? A ja wyraźnie napisałem:

Choć nie będąc klientem można zapytać o indywidualną ofertę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z konta firmowego, sugerując posiadanie popularnej witryny firmowej, która zżera niewspółmiernie transfer poprzez prezentację swoich projektów. Oferta indywidualna jest raczej nastawiona na dużych klientów, wykupujących po kilka dedyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tego nie wiedziałem, a szkoda. Choć ma to pewne uzasadnienie, to jednak nie do końca się zgadzam z takim podejściem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miło, miło:) Nikt jednak nie napisał że do końca listopada fajna promocja na serwery wirtualne jest:)

A tak poza tym - da się już dodawać przez panel zadania cron - czy nadal trzeba pisać do BOK?

-=mtbikes.pl - rowery, rower, vortal rowerowy=-

Wszystko o rowerach! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A tak poza tym - da się już dodawać przez panel zadania cron - czy nadal trzeba pisać do BOK?

Nie widzę takiej opcji nadal w panelu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przywitaj ciepło zimę z dhosting.pl! - promocja przedłużona do 15 XII 2010r. lub do odwołania. :)

Pamiętajcie - polecający 'DawPi'. :-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dHosting zdecydował się na znaczne zmiany w swojej ofercie. Ich mainstreamowy hosting - Personal+ - oferuje obecnie aż 550GB transferu miesięcznie, 20GB HDD i dostęp do SSH. I to wszystko za 35zł miesięcznie. Jak dla mnie, to nie widzę lepszej alternatywy na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Manager

Cóż - pierwszy klops we współpracy - na dwa tickety nie mogę się doczekać odpowiedzi od paru miesięcy - tzn. niby sobie piszemy, ale reakcji i konkretnego działania brak. Dam znać o efektach, a na razie nie piszę szczegółów, by nie zapeszać. ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Manager

Cóż - pierwszy klops we współpracy - na dwa tickety nie mogę się doczekać odpowiedzi od paru miesięcy - tzn. niby sobie piszemy, ale reakcji i konkretnego działania brak. Dam znać o efektach, a na razie nie piszę szczegółów, by nie zapeszać. ^_^

Nadal zero odzewu.. Z premedytacją nie dzwonię - ciekawy jestem, jak się będą tłumaczyć.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hueheh.. ;) Kwestia po prostu aktualizacji SQL. Obiecali mi w pierwszej kolejności, że prace są planowane na kwiecień, ale jak widać coś nie pojszło. :lol:

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Manager

Czuję się w obowiązku poinformować, że zwłoka w odpowiedzi wynikała z...urlopu operatora mojego zgłoszenia. ;) Trochę to dziwne, bo więcej osób pracuje w dH, ale takie otrzymałem wytłumaczenie. Trochę wierzyć się nie chce, no ale.. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.