Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

dHosting.pl


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne miłe zaskoczenie. Dhosting uruchomił opcję samodzielnego backupu dostępną w rozwojowym https://beta.dpanel.pl/

Bardzo to przydatne narzędzie może się okazać dla nas, zwłaszcza pod kątem eksperymentów z IPS 4.0. Co prawda na DVPS backup i tak wykonywany jest automatycznie codziennie, ale do tej pory, wszystko trzeba było załatwiać przez pomoc 24h. Teraz nie trzeba. Kazdy sam sobie może kliknąć i backup ostatni lub wcześniejszy przywrócić, lub sam sobie stworzyć pełen backup. Widzę też że ta wersja panelu jest responsywna, można sobie nawet przez smartfona zarządzać. Już dwa lata jestem w dhostingu i wszystko co mogę powiedzieć, że jest tylko lepiej i lepiej. Zero rozczarowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej, widzę że długo już nie pojawiają się nowe opinie. Co powiecie o aktualnym stanie dHosting ? Interesuje mnie tam kilka VPS. Miałem ten hosting i był parę lat temu genialny. Teraz widzę duży postęp własny panel, dobry webserver więc jestem zachwycony.

// Z strony marketingowej porażka kompletna wg. mojego zdania. Szukam nowych opinii na fb o dhosting i widzę pewną osobę która wychwala "szybkie wsparcie", wchodzę na stronę i okazuje się że ta sama osoba jest w wsparciu na livechat :fan_1: Zwróciłem im uwagę że to opinia pracownika i widzę że post został już usunięty (ale zły posmak pozostał). Dowód - http://imgur.com/Sbev7nG&I31RhR7&8TINsM6 - jednak nie skreślam ich po pamiętam że byli świetni a obecne rozwiązania mają ciekawe (genialny panel, a nawet aplikacje mobilną) . Jednak proszę o opinie od yhm ... klientów ;)

Edytowane przez tepio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chcielibyśmy się odnieść do tego co pisze @tepio. W ostatnich tygodniach dołączył do naszego zespołu nowy pracownik - Karolina, która obecnie jest wdrażana w obsługę naszych Klientów - Was :) Kierując się chęcią pomocy firmie, dodała o nas pozytywną recenzję, która została od razu usunięta gdy zauważyliśmy ją dzięki @tepio
Zawsze uważaliśmy, że pisanie takich opinii jest czymś złym i wyjaśniliśmy to z naszym pracownikiem. 

@tepio dziękujemy za słuszne zwrócenie uwagi. Napisz do nas na PW, w ramach podziękowania przyznamy Ci 3 miesiące VPS Eco za darmo, abyś zamiast pytać innych o opinię, mógł sam się nią podzielić z innymi :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taki @tepio doda takiego posta na kilku forach i ma od @dhosting.pl czy @dhostingpl serwer vps na dłuższy czas :respect: Sam korzystam z usług dHosting, od kilku lat. Nowy dPanel jest rewelacyjny i naprawdę bardzo ułatwia życie, a wszystkie informacje są podane w przejrzysty sposób. Wsparcie techniczne działa bardzo sprawnie i fachowo, o każdej porze dnia i nocy (nawet wczoraj, w trakcie meczu Polska - Portugalia ;) ) Od strony technicznej brak zastrzeżeń. Do pełni szczęścia brakuje mi, żebym mógł jako stały/stary klient, jednocześnie zachować cenę usług po rabatach ale móc płacić np. co miesiąc a nie jednorazowo za 6/12 miesięcy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
12 godzin temu, dj3ryk napisał:

szczerze mówiąc ja z hosting nie jestem wcale zadowolony jeśli chodzi o uptime. Serwer znów nie działa . chociaż przyznam ze jeśli ma się jakieś problemy albo zapytania to ogólnie szybko reagują i pomagają. 1017439012_Zrzutekranu2020-11-30o21_29_10.thumb.png.96e0a4d25ba8d52d8e460ac67be5d70e.pngA

 

Hej @dj3ryk, monitorujemy nasze serwery i uptime jest bardzo wysoki, bliski 100%, na teraz trudno powiedzieć co się dokładnie u Ciebie dzieje i skąd problemy, ale odezwij się do mnie na [email protected], podaj jakieś namiary na siebie, np. nr zgłoszenia (jeśli do nas pisałeś w tej sprawie) lub adres strony, żebym mógł zbadać sprawę. Na pewno pomożemy, wyjaśnimy i o co chodzi. Nie ma firmy hostingowej, w której nie zdarzają się jakieś przerwy w działaniu usług, taka jest po prostu rzeczywistość, ale to co można robić, to absolutnie minimalizować takie sytuacje. Jestem pewien, że coś zaradzimy, żeby problem się nie powtarzał. Odezwij się, jesteśmy do dyspozycji. :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.