Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

LH.pl


Macsch15

Rekomendowane odpowiedzi

lh.png


Używam hostingu w LH.pl już trzeci rok, postanowiłem zaktualizować wcześniejszą opinię.
Nic się natomiast nie zmieniło jeśli chodzi o jakość, cały czas polecam LH. smile.png

Panel jest autorski, mało rozbudowany, ale czytelny i łatwy w obsłudze.
Zużycie transferu pokazywane jest z miesiąca na miesiąc, ułatwia to kontrolowanie go w pewnym stopniu, na niektórych widziałem że statystyki są podsumowane po roku dopiero.
Mamy do dyspozycji suwak do manipulowania pojemnością zużycia między np. kontem pocztowym a FTP.
Niestety są pewne braki jak np.

  • Backup - opcja po której cała zawartość FTP była by pakowana w archiwum i ściągana na lokalny dysk klienta. Z dodatkowych, mogła by znaleźć sie opcja która by uwzględniała dane z Bazy MySQL wraz z eksportem.
  • W kontach pocztowych, przy tworzeniu powinna być opcja która by umożliwiała wybranie domeny do której by był przypisany mail.

BOK jest dobrze zsynchronizowany jeśli chodzi o godziny pracy, mimo że są to jakieś określone godziny, to dla @admin odpowiedzi pojawiają się nawet w nocy, między godzinami 22/2.
Odpowiedzi są rzetelne i co ważniejsze - pomocne a raczej rozwiązujące problem (jeśli z owym piszę).
Jak na razie miałem przyjemność rozmowy z 4 pracownikami, i każdy z nich spełnił w 100% moje oczekiwania.

Serwery działają wyjątkowo stabilnie, bez awarii i szybko.
Trochę danych czysto technicznych:

  • Czas wykonywania skryptu PHP jest ograniczony do 60 sekund czasu procesora (CPU time), co w praktyce oznaczać nawet do kilku minut "realnego czasu" (clock time).
  • Dostępne wersje PHP: 5.2 (standardowo), 5.3 i 5.4 (wersja 5.4 nieoficjalnie, aby go uaktywnić robimy wszystko to co w poradniku: http://www.lh.pl/pom...-wlaczyc-php-53 tylko zmieniamy php53 na php54.
  • MySQL wersja 5.1.58.
  • Dostęp do SSH i SSL.
  • Dostępna pamięć RAM jest uzależniona od pakietu który mamy.
  • Serwery pracują w trybie sandbox, czyli że niezabezpieczone skrypty nie są niebezpieczne dla innych kont.

Oferta serwerów

Po takim czasie używania boli mnie jedno - LH wyjątkowo nie chce zawracać głowy klientowi informacjami, konkursami, ciekawostkami czy innymi tego typu rzeczami.
Nie zrozumcie mnie źle, nie chcę dostawać miliona maili dziennie co nowego w LH, ale od czasu do czasu chciałbym np. dostać fajną smycz z logiem, breloczek, kubek... whatever.
Podobnie ma się sprawa z portalami społecznościowymi, LH ma facebooka - ale mało się tam dzieje szczerze mówiąc. Działając na przykładzie dHosting'u, dodają dużo informacji czy zdjęć ekipy.
Wiadomo - to nie duży problem. ALE JA CHCĘ SMYCZ! ALBO KUBEK! KOSZULKĘ!

Wynik dla skryptu sprawdzającego zgodność wymagań na uruchomienie IP.Board z parametrami omawianego serwera:


pre_1289689949__20101113215922.png

Edytowane przez Macsch15
Aktualizacja
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Serwery są ulokowane w Polsce zazwyczaj z pingiem nie przekraczającym 25/35ms,

Pinguję sobie lh.pl i wychodzi ~~ 45ms. To samo z dhosting.pl daje mi ~ 22ms.

Gdzie lh trzyma serwery dokładniej? Wiesz coś może?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lh.pl/txt/infrastruktura/

Nasze serwery znajdują się w jednym z najnowocześniejszych centrum danych we Frankfurcie. Dzierzawimy tam bowiem przestrzeń w szafach serwerowych, korzystając tym samym z zaawansowanej infrastruktury sieciowej.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery są ulokowane w Polsce zazwyczaj z pingiem nie przekraczającym 25/35ms,

Pinguję sobie lh.pl i wychodzi ~~ 45ms. To samo z dhosting.pl daje mi ~ 22ms.

Gdzie lh trzyma serwery dokładniej? Wiesz coś może?

Nie wiem, pewnie zalezy od IP

20101109230556.png

http://www.lh.pl/txt/infrastruktura/

Nasze serwery znajdują się w jednym z najnowocześniejszych centrum danych we Frankfurcie. Dzierzawimy tam bowiem przestrzeń w szafach serwerowych, korzystając tym samym z zaawansowanej infrastruktury sieciowej.

Tyle że to podobno dość stare informacje :%-):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak leżą w Poznaniu i imo jest to bardzo dobra firma, bardzo szybko reagują na jakiekolwiek telefony czy meile. Serwer działa stabilnie i bez problemów, ostatnio wyposażyli się w nową maszynę (7), ponoć jest wypasiona w porównaniu do poprzednich i część serwisów została przerzucona na nowy serwer :%-):

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

ostatnio wyposażyli się w nową maszynę (7), ponoć jest wypasiona w porównaniu do poprzednich i część serwisów została przerzucona na nowy serwer ^_^

Ponoć. :%-): Widzę, że przejrzysta oferta. :a: A konkretniej, to jakie macie parametry?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Chyba az*pl też ma odnowienia w podobnej cenie, a mają sporo klientów.

Poza tym, rejestracja za 0zł przyciągnie dużo osób, sporo po roku oleje tą domene którą wykupiło, ale też pewnie dla niektórych wyda sie ona cenna i przedłużą ją.

Wydaje mi się, że jednak każda świadoma osoba kupi domenę w ovh lub masternecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Też ostatnio macie problemy z błędem 500 na serwerach lh? Ostatnio za każdym razem, gdy chcę dodać nowy post na IPB lub WP wyświetla mi Internal Server Error. Jest to ich wina, czy po prostu kończą się możliwości wykupionego przeze mnie pakietu? Chociaż więcej niż 15 osób online to nigdy nie mam na wszystkich stronach razem wziętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z nimi nie rozmawiałem, chciałem najpierw się upewnić, że problem nie leży po mojej stronie. A chyba właśnie go znalazłem - zapomniałem, że zostawiłem forum.fwl.pl otwarte dla botów. A zrobiły sobie one tam używanie, pisząc średnio jeden post na dwie minuty. Zobaczę, czy po jego wyłączeniu coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.