Jump to content

LH.pl

Macsch15
 Share

Recommended Posts

Oj, potrzebowałem parę stron postów do testów, gdy edytowałem skin. Później o tym forum zapomniałem :P

A wpadło tam kilkadziesiąt tysięcy tematów w każdej kategorii. Transfer za grudzień też trzy razy większy od listopadowego.

W każdym razie baza usunięta - jeśli do jutra nie będzie poprawy, to piszę do supportu.

Niestety są pewne braki jak np.

• Backup - opcja po której cała zawartość FTP była by pakowana w archiwum i ściągana na lokalny dysk klienta. Z dodatkowych, mogła by znaleźć sie opcja która by uwzględniała dane z Bazy MySQL wraz z eksportem.
  •  

...

Przecież taka opcja jest. Logujesz się na ftp backup.lh.pl swoimi normalnymi danymi i tam masz dzienne backupy FTP, dzienne, tygodniowe i miesięczne z tego co pamiętam backupy sql :)

+wtedy jak pisałes tego posta też było :D

Edited by unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Też ostatnio macie problemy z błędem 500 na serwerach lh? Ostatnio za każdym razem, gdy chcę dodać nowy post na IPB lub WP wyświetla mi Internal Server Error. Jest to ich wina, .............

Dość często zdarzają się zwiechy paro "sekundowe" . Od wielkiego dzwona można liczyć w minutach. 

Jestem na LH od  ponad roku i większych powodów do narzekań nie mam.

Niestety są pewne braki jak np.
  • Backup - opcja po której cała zawartość FTP była by pakowana w archiwum i ściągana na lokalny dysk klienta. Z dodatkowych, mogła by znaleźć sie opcja która by uwzględniała dane z Bazy MySQL wraz z eksportem.

...

Przecież taka opcja jest. Logujesz się na ftp backup.lh.pl swoimi normalnymi danymi i tam masz dzienne backupy FTP, dzienne, tygodniowe i miesięczne z tego co pamiętam backupy sql :)

+wtedy jak pisałes tego posta też było :D

Ten wpis jest dość stary i nie wiedziałem o tym.

Tapnięte z telewizora