Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hosting


Msb

Rekomendowane odpowiedzi

@RoDiK mając ponad 100 uników dziennie nie ma szans żeby 500MB Ci wystarczyło przelicz sobie sam, zrób stronke pomnóż jej rozmiar 100 razy i jeszcze razy 30 a sam zobaczysz mniej wiecej ile trafiku byś potrzebował, a to jest tylko przybliżona wartość dla 100 uników, a gdzie Ci którzy odwiedzają serwis co pare dni lub częściej każdego dnia przybywa 100 uników i niech tylko 20 wróci jeszcze na tą strone to w miesiącu masz około 600 kolejnych osób.... itd wiec sam oceń

PS. @djmcmarco za obrażanie mnie i innych użytkowników dostajesz banik :) Ja nie ubliżałem Ci, więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem o tym bo w "ofercie" zeby ktoś dostał sponsoring trzeba miec powyzej 100 wejsc na dzien...I za to dostaje sie 500 MB transferu...Jedno jest sprzeczne z drugim...

Bo powiedzmy ktos bedzie mial tych 100-150 wejsc na stronke ale ile dni pociagnie na tym sponsoringu skoro zaraz przekroczy transfer?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kolega pewnie w domu ma DSL z limitem jeszcze i chce otworzyć "wielką firme" sprzedającą hostingi i oferującą taki sponsoring, wybaczcie ale taka oferta to dla mnie żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może:

http://www.forall.pl

Nie wiem jak się tam mają ceny do innych firm...ale mam tam konto (sponsoring)...nie wiem jak na innych jest, ale tutaj to nawet w niedziele pomagaja jak cos nie tak :) Chyba ze na innych tez tak pomagaja...to trzymajmy sie ceny :)

Najtańszy pakiet u nich to:

T I N Y

100mb pojemności na strone www i pocztę

4GB miesięcznego transferu

20 subdomen Twojej strony

10 kont FTP, dla miniserwisów

10 kont email: antyspam i antywirus

10 baz mySQL

8zł / 6mcy | 15zł / rok

Wybór mają spory...Na stronie głównej jest 6 różnych możliwości hostingowania...Od 15zł / rok do 326zł / rok...Ale wchodząc dalej przez "Zamów" tam można wybrać nawet taki serwer: RESELLER 80GB/1000GB...cena na rok: 1836 zł :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może:

http://www.forall.pl

Nie wiem jak się tam mają ceny do innych firm...ale mam tam konto (sponsoring)...nie wiem jak na innych jest, ale tutaj to nawet w niedziele pomagaja jak cos nie tak :) Chyba ze na innych tez tak pomagaja...to trzymajmy sie ceny ;)

Najtańszy pakiet u nich to:

T I N Y

100mb pojemności na strone www i pocztę

4GB miesięcznego transferu

20 subdomen Twojej strony

10 kont FTP, dla miniserwisów

10 kont email: antyspam i antywirus

10 baz mySQL

8zł / 6mcy | 15zł / rok

Wybór mają spory...Na stronie głównej jest 6 różnych możliwości hostingowania...Od 15zł / rok do 326zł / rok...Ale wchodząc dalej przez "Zamów" tam można wybrać nawet taki serwer: RESELLER 80GB/1000GB...cena na rok: 1836 zł :P:P

Ja mam u nich hosting i na poczatku troche mnie zawiedli ale teraz jest dobrze :) Polecam tani dobry Hosting, ja osobscie mam hosting MEDIUM, ale zmienie raczej na TINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Cicho :P Nie wiem co się dzieje, ale fakt, mam problemy :) Ale o tym miała tylko admiistracja wiedzieć. Będzie nowey panel, statystyki, jakieś nowe transfery itp.

PS. Czemu mam problemy z IPB to nie wiem ...

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darmowa

www.awardspace.com

200MB Disk Space

5GB Monthly Traffic

2 Domains Hosting

5 Subdomains

Free DNS Server

PHP, Perl/CGI-BIN

1 MySQL Database

FTP/FrontPage Access

5 POP3/IMAP E-mails

Instant Account Setup

Web-based File Manager

Easy-to-use Control Panel

Reliable RAID Backups

GRID Hosting Platform

Super Fast Servers

Reliable Data Center

99.8% Uptime Guarantee

24x7 Network Monitoring

24x7 Forum Support

NO BANNER ADS

Fully Upgradeable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.