Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Kupię/Zainwestuję] forum


Koczkodan

Rekomendowane odpowiedzi

I wiesz o tym że podałem ten link nie ze względu na Ciebie tylko tekst Dawida ? Nadal twierdzisz "nad nim pracowałeś" ?

Wiesz, nie mam takiego szczęścia by po wpisaniu w google "Laserowe usuwanie pieprzyków" natrafiłbym na stronę nad którą Ty pracowałeś podobno :lol:

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tak serio to jestem oszustem i wymyśliłem to sobie żebyście mnie lubili

A wracając do świata dorosłych, to może w pewien sposób da się to wytłumaczyć tym, że itpomoc jest z Wrocławia- tak jak ta klinika. Ależ ten świat mały.

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem sie.

Lepiej nam powiedz co nowego w google sie szykuje bo pewnie tez nad nim pracowałeś, nie ?

Prawda jest taka że w internecie sobie można gdybać właśnie w ten sposób, "Zrobiłem milion stron", "Jestem programistą" podobnie jak to pisał dewo. Skoro jesteś - to udowodnij.

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie wypuszczają nowy obrandowany telefon.

Nad googlem też w pewien sposób pracowałem- byłem betatesterem dla Wave ;]

P.S- proszę, wróćmy do merytorycznej dyskusji, jeśli zrobi Ci się lepiej to powtarzam, widzę tą klinikę pierwszy raz na oczy i wymyśliłem historyjkę na poczekaniu.

I nie muszę nic Ci udowadniać, to nie gimnazjum, jeśli ktoś chce współpracować to wtedy podejmuję z nim rozmowę, propozycji jest niemało, więc jednak do paru osób przemówiłem.

Edytowane przez Koczkodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za upierdliwiec z Ciebie, mam nadzieję że skończyłeś już rzeczone gimnazjum, bo w innym przypadku może być tam z Tobą ciężko :)

30l2d0n.jpg

4 od góry jest mail od DawPiego w innej sprawie, reszta to oferty. Oprócz tego jeszcze 3 wysłane bezpośrednio na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic nie mówie że Ci nie wierzę z ofertami :D

TAK DAWID ZBANUJ MNIE ! JESTEM WINNY ZŁY I GŁODNY ! JESTEM NIESPRAWIEDLIWY I WYMAGAM NORMALNEJ KULTURALNEJ ROZMOWY NA FORUM ! :D :D

mam nadzieję że skończyłeś już rzeczone gimnazjum, bo w innym przypadku może być tam z Tobą ciężko

O to samo mogę zapytać Ciebie.

Aha, i w jakim sensie ciężko ?

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfi ma racje, ucinam gadkę i sam się sobie dziwię, że dałem się sprowadzić do takiego poziomu dyskusji.

Bądź co bądź, na wypadek bezterminowego bana pozdrawiam współużytkowników i dziękuję za miło spędzony czas :)

Edytowane przez Koczkodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.