Jump to content

Najgorszy darmowy/płatny hosting z jakim mieliście doczynienia


Macsch15
 Share

Recommended Posts

  • Manager

Tak, czytam WHT. Poza tym tam padł, wg mnie dość słuszny, osąd, że to 'firemka' która musi zebrać X klientów - wg biznesplanu, by otrzymać kasę z UE.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Tutaj też odświeżę.

 

Długo się wstrzymywałem z negatywną opinią, ale teraz widzę różnicę. Bardzo długo byłem klientem chmurka, bo ponad dwa lata. Początkowo wszystko było w porządku, dopóki serwis nie wprowadził zmian, które rzekomo miały ulepszyć usługi. Walczyłem z BOK przez miesiąc. Bezustannie wysypywała się baza danych, miałem bezustanne kłopoty z bazą na którą nagle nałożono limity których wcześniej nie było. Ot tak sobie. Przesiadłem się więc na chmurkowy VPS najwyższą opcję. I to był mój największy błąd. Z opłat trzysta złotych z hakiem na rok, zrobiło się nieco więcej, ale na miesiąc. Udźwignałbym i nie narzekał bo widziały gały co brały, ale jakość tej usługi pozostawia wiele do życzenia. Aha, kupiłem tez sobie w swojej naiwności opcję wsparcia technicznego w wersji Personal. Nigdy wcześniej moje forum nie działało tak TRAGICZNIE jak na VPS w chmurce i nigdy wczesniej, nikt nie traktował mnie w taki sposób, jak idiotę. Na nic się zdały wysyłane tickety, za każdy problem miałem zazwyczaj jedną odpowiedź, że to wina pańskiego nieoptymalnego skryptu, zwalano na duży ruch i wmawiano mi że ja nie mam żadnych limitów. Tymczasem nie dało się jednocześnie przeglądać forum i instalować hooka, żeby nie zaliczyć 500 Internal Serwer Error. Nie zliczę ile wymieniłem ticketów i ile zszargałem nerwów siedząc jak IDIOTA nad skryptem, wyłączając hooki, szukając przyczyny problemu którego NIE BYŁO. Ostatecznie wyniosłem się na DHosting, bo ilez można być nabijanym w butelkę. Kupiłem dkonto Premium. I skończyły się wszystkie problemy. Nie musiałem już majstrować w ACP, wszystko zaczęło działać. Od razu poczułem też różnicę w jakości połączeń z bazą. Po prostu nie ma porównania. Nie ma. Nie wiem jak inni, ale ja już chmurki nie polecam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.