Jump to content

IONIC.pl


santoz
 Share

Recommended Posts

w IONIC jestem od 7 miesięcy, myślę że po takim czasie mogę wypowiedzieć się na temat serwera, oraz supportu.

Skorzystałem z oferty VPS Managed v4 za 306zł miesięcznie. Nie jest może najtaniej, ale wiele słyszałem dobrych słów o tej firmie, postanowiłem spróbować.

Zanim skorzystałem z oferty, wysłałem mail z kilkoma pytaniami do Administratora Pawła Najdek. Odpowiedź bardzo rzeczową dostałem zanim zdążyłem wyjść z poczty po wysłaniu pytania.

Instalacja serwera pamiętam trwała jak dla mnie troszkę długo (3 dni).

Potem serwer zaczął działać, nieprzerwanie (nawet na sekundę) do dziś.

Wiele razy kontaktowałem się z supportem (zawsze w sprawie aktywacji jakiś dodatkowych usług itp.) zawsze pomocny support odpowiadał (robiąc to o co prosiłem) już po kilku max kilkunastu minutach.

W sumie nie bardzo wiem co jeszcze napisać. Od początku współpracy wszystko przebiega bezproblemowo, serwery są szybkie, support pomocny i miły. Wydaje się że nie mogłem trafić lepiej i chyba nie zamienił bym tej firmy na żadną inną, nawet gdyby zaproponowano by mi ofertę o 50% tańszą na tych samych warunkach.

Dodatkową zaletą jeśli ktoś nie wie, jest to że IONIC posiada własną serwerownię w Krakowie. Więc w razie jakieś awarii, reagują natychmiast, a nie zlecają jakiejś zewnętrznej firmie naprawę itp.

Wiele VPS ów przerabiałem, ale odkąd trafiłem na IONIC i ofertę Managed. Śpię spokojnie bez obaw że (w tej chwili strona może nie działać).

Polecam, bo naprawdę warto.

www.ionic.pl

Edited by santoz
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.