Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP32) Similar Topics


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Nazwa pliku: (DP32) Similar Topics

Autor: DawPi

Data wysłania: 19 sie 2011

Data aktualizacji: 14 lis 2011

Kategoria: Modyfikacje

Wspierana wersja IP.Board: 3.2.x+

Dzięki tej modyfikacji wyświetlisz listę podobnych tematów w widoku tematu.

Możliwości i opcje:

  • włączenie/wyłączenie modyfikacji,
  • wyświetlaj/ukrywaj tabelę jeśli nie znaleziono podobnych tematów,
  • wybór grup, które dla których modyfikacja będzie aktywna,
  • wybór for w których tabela będzie się wyświetlać,
  • możliwość wyboru czy szukać podobnych tematów w tym samym forum, co został dodany przeglądany temat,
  • możliwość ustawienia minimalnej długości słowa kluczowego,
  • włączenie/wyłączenie szukania w opisach tematów,
  • wybór typu sortowania: losowy, wg daty ostatnie postu, wg daty dodania tematu
  • wybór kierunku sortowania: malejąco lub rosnąco,
  • włączenie/wyłączenie czarnej listy,
  • dodawanie nieograniczonej ilości zakazanych słów do szukania,
  • możliwość ukrycia ikony obserwowanego tematu (zaoszczędza jedno zapytanie do bazy SQL),
  • możliwość zwijania lub rozwijania tabeli bazująca na plikach cookies - wartość jest zapamiętywana.

Pobierz plik


Dla wszystkich, co mają błędy SQL związane z tym modem na 99,99% pomoże wykonanie takiego zapytania SQL:

ALTER TABLE {PREFIX}topics ADD description VARCHAR( 255 ) NOT NULL

Gdzie

{PREFIX} to prefix bazy danych - znajdziesz go w pliku conf_global.php - sql_prefix. Jeśli nie masz żadnego usuń tę zmienną ({PREFIX}).

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu pojawił mi się taki błąd:

[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:389) in [b]/home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php[/b] on line [b]116[/b]
[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:389) in [b]/home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php[/b] on line [b]127[/b]
[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:389) in [b]/home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php[/b] on line [b]136[/b]
[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:389) in [b]/home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php[/b] on line [b]137[/b
][b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:389) in [b]/home/grafer/domains/holyshit.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php[/b] on line [b]141

w headerze forum

Edytowane przez PwKut
  • Lubię to 1

Nic mi się nie chce, a robić trzeba co raz więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Manager

Użytkownicy posiadają zdjęcia profilowe?

Nazwa avatar już wyszła z użycia w wersji 2.2.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ok, poprawione. Jakbyś mógł pobrać i sprawdzić. Jak będzie OK to zaktualizuję moda również w MP. Dzięki.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta pod postem ale mam kolejny (potencjalny) problem. Po zwinięciu listy podobnych tematów, ukrywają się też ikony serwisów udostępniania, w przypadku kiedy położenie wybrano "poniżej" szybkiej odpowiedzi. W przypadku kiedy położenie ustawię "powyżej" szybkiej odpowiedzi, zwija mi listę tematów, szybką odpowiedź i ikony udostępniania.

Nie wiem czy to problem z modyfikacją czy też przy instalacji wystąpił jakiś błąd. Czy mogę liczyć na pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Możesz modyfikację zainstalować ponownie - i jak się problem powtórzy to daj znać - sprawdzę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Po zwinięciu listy podobnych tematów, ukrywają się też ikony serwisów udostępniania, w przypadku kiedy położenie wybrano "poniżej" szybkiej odpowiedzi.

Tego nie mogę powtórzyć.

W przypadku kiedy położenie ustawię "powyżej" szybkiej odpowiedzi, zwija mi listę tematów, szybką odpowiedź i ikony udostępniania.

W tej konfiguracji zwija tylko szybką odpowiedź.

Tak czy inaczej - znalazłem błąd. Wgraj nową wersję i daj znać czy jest OK.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość aby wykluczyć fora np. kosz, archiwum, itp. ?

Jak wejdziesz w Ustawienia > (DP3X) Mods > (DP32) Similar Topics > Wybierz fora, w których będzie wyświetlana tabela z podobnymi tematami. Z wciśniętym Ctrl wybierz działy w jakich ma zostać użyta modyfikacja.

Edytowane przez insp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem dlaczego ale po zazaczeniu for w których ma się wyświetlać tabelka z podobnymi tematami wywala błąd bazy danych, nie na stronie głównej tylko we wszystkich tematach.

here appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Zawartość pliku cache

http://forum.invisionize.pl/pastebin/bhveaqwebwy4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.