Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP32) Forum Icons


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam,

od pewnego czasu korzystam z rozszerzenia Forum Icons. Niestety po wykonaniu wszystkich czynności modyfikacji stylu ikony zmieniają się tylko na stronie głównej forum. W przypadku subforum ikony nie zostają zmienione i pozostają w formie f_icon, który jest domyślną wartością. Czy istnieje poradnik z kodem zmiennej?

Wersja forum:

3.4.x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
10 godzin temu, xGryzzliPL napisał:

Witam , pomoże mi ktoś zainstalować ten dodatek?, bo gdy instaluje sam to nigdy nie działa, próbowałem już ok. 3 razy i nic. Pomoże ktoś?

Instalowałem w stylu Deflection.

Instaluj zgodnie z instrukcja i pod domyslny styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie do końca zgodnie z instrukcją. Dodałeś kod do forum typu przekierowanie, a normalne forum zostawiłeś - w sumie się nie dziwię bo to customowy skin od Ehrena bodajże ze zmienionymi ikonami działów. Gdzieś w tym temacie bodajże pisaliśmy jak to zrobić. Przejrzyj cały.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DawPi napisał:

Nie do końca zgodnie z instrukcją. Dodałeś kod do forum typu przekierowanie, a normalne forum zostawiłeś - w sumie się nie dziwię bo to customowy skin od Ehrena bodajże ze zmienionymi ikonami działów. Gdzieś w tym temacie bodajże pisaliśmy jak to zrobić. Przejrzyj cały.

Nie mogę tego znaleźć i dodatkowo popsułem cały styl :C (Nie wiem co zrobiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam piszę z zapytaniem jak naprawić ikony forum chodzi między innymi o to iż Ikony na głównej stronie pięknie wszytko lecz jak w działach są subfora to subforum jest niesprawne nie wyświetla się jego nazwa oraz możliwość wchodzenia w niego.Czy może jest ktoś kto jasno przejrzysto to wytłumaczy krok po kroku.

Zdjęcia można zobaczyć tutaj.
http://imgur.com/a/Ng8Qu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dobra, po przeinstalowaniu działa przynajmniej ustawianie przy nazwie ikonki ale ja wciąż chciałbym podmienić główną ikonkę.

Zmieniam opcję tak jak powinno być ale wtedy nic się nie dzieje i ikonki się nie podmieniają. Czy jest to możliwe aby podczas instalacji została pominięta tabelka jakaś czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aXen napisał:

To zmień ikonkę w FTP.

Ale czytaj ze zrozumieniem. Dla każdego działu mam przygotowaną specjalną ikonkę ale gdy chcę je podmienić to nie działa, jedynie opcja z ustawieniem obok działa.

Wszystko poprawnie zrobiłem wraz z instrukcją, aż takim laikiem nie jestem by podstawowych edycji nie potrafić wykonać aczkolwiek nie zagłębiam się w to aż tak.

Dlatego nie wiem teraz dlaczego taki błąd, na jakimś innym forum wyczytałem, że to może wina braku zainstalowanej tabelki, nwm, ale jest tu autor wiec liczę, że pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji dodam, że w subdziałach wszystko gra. Nie wiem dlaczego widok na stronie głównej tej ikonki nie chce się podmienić.

Nie jestem jakimś skończonym debilem by nie domyśleć się błędu ale tu jest mi ciężko cokolwiek zrobić.

Czyżby brakowało czegoś? A może to wina stylu? Tylko dlaczego skoro subdziały podmieniło, a działy już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.