Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sign in to follow this  
Dr R.I.P

ROZWIĄZANY: Wygląd stylu na IE

Recommended Posts

Witam, mam problem, na FF i Operze forum wygląda tak jak ma wyglądać, niestety problem pojawia się gdy ktoś wejdzie przez IE. Nie wczytuje z css'a tła tabel, nie wiem czego to może być powodem... Może ktoś pomóc?

Chodzi tutaj o klasy, maintitle i row1 i row2, chyba że coś jeszcze ale wszystko jest na czarnym tle, czcionkę mam na czarno bo tła są szare... hmm

Edited by Dr R.I.P

Nie tylko ty masz takie problemy .. Moje forum się też "rozwala" pod tą przeglądarką. Internet Explorer jest nędzną przeglądarką i microsoft powinien coś z nią zrobić.

Kod w css pewnie masz prawidłowy skoro na innych przeglądarkach działa ok.. Nie masz się czym martwic mało osób korzysta teraz z IE

Ok, tylko że wczoraj jeszcze wszystko było ok, na IE... dziwna sprawa, poszerzyłem tylko forum dając na 100%... ale to żadnego związku z tym nie ma.

Widocznie ma. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

trzeba pamiętać o jednej rzeczy ff wybacza wiele błędów w kodzie ie niestety nie a czasami są to drobiazgi

jam_artists_button.png

Hmmm, w takim razie biorę się za szukanie. ;) Po zmianie na rozmiar standardowy, mam dalej to samo. Biorę się za sprawdzanie css'a. :D

Po tym w czym był błąd, nasuwa się tylko 1 prośba "Boże nie karaj takich jak ja!" ;) Błąd był tak śmieszny, że dla potomnych go pozostawię:

Przy

#ipbwrapper{

w linijce:

width: 100%;

Ona wyglądała tak:

width: 100%;"

Znaczek i całe forum na IE się rozjechało... totalnie!

Dziękuje za pomoc.

Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.