Jump to content

Kod html w artykule?

DejaVu24
 Share

Go to solution Solved by DejaVu24,

Recommended Posts

Witam

Czy jest jakiś sposób co by można było w treści dodawanych artykułów wstawić jakiś kod html? Jeżeli ładnie na forum napiszę posta (mam tam włączony html) , dodam jakiś <object> i chcę to wrzucić do ip contetnt poprzez "promote to Article" całe kodowanie znika. Już nie wspomnę że nawet sensownie wstawić obrazka się nie da np co by wrzucić go na prawą stronę i otoczyć tekstem...

Ale nie chodzi mi szablon artykułu tylko o dodawanie jakiegoś fragmentu kodu do pisanego tekstu np jak pisałem wcześniej o wstawianiu obrazka/kilku obrazków co by się prezentowało ładnie a nie.. tekst, poniżej obrazek.. niżej, tekst itd.. i połowa artykułu wypełnia pusta przestrzeń. W opcjach ip contetnt nigdzie nie ma wzmianki o html, a co jest możliwe w zwykłych postach na forum uprzednio zaznaczając taką możliwość.. i trochę to dziwne, niby tyle ustawień takie możliwości a html-em nie da się pisać.

• 1 month later...
  • Solution

Ok już wiem ;)

Wchodzimy do ip.content -> Articles -> Menage Fields -> Body i tam Allow HTML na Tak

Co prawda można pisać tylko w html, a nie jak w pisaniu postów na forum gdzie można dodawać wstawki html a reszta normalnie edytorem, nie ma tam aktywnego edytora WYSIWYG tylko automatycznie przełączony na pisanie bez formatowania.

Grunt że działa

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.