Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Header został wysłany - błąd


primo
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez primo,

Rekomendowane odpowiedzi

A host gdzie? Pan Adam z dawnej GlowaNet.pl tak robił, serwer popularny to gówna swoim klientom wrzucał i wpinał w skrypty..

2. Po zmianie szablonu na inny ten sam błąd?

Serwer jest mój, stoi na home.pl - nie ma do niego nikt dostępu, a hasło tak trudne, że muszę wysilić szare komórki aby wpisać :) - po zmianie szablonu to samo - ale nie za każdym razem, nawet nie potrafię powiedzieć od czego to zależy.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebnij w logach do ktorych masz dostep... A nie uzywasz przez przypadek total commandera jako clienta FTP?? No i google krzyczy ze dokonujesz atakow...

Wiec - czeka cie uploadowanie wszystkiego na nowo, wywalenie skinow i tak dalej :)

Edytowane przez cr3pt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź podany plik ;-) Najpewniej jakieś gówno siedzi na samym początku kodu, może nawet Twój "wirus" opisany w innym temacie. Sam błąd oznacza, że nagłówki zostały już wysłane do klienta, ale skrypt próbuje je zmodyfikować (np. nowa sesja, ciasteczko etc). W razie dalszych problemów pisz tutaj lub na PW jak będziesz mieć jakieś głębsze pytania (lub trywialne), chętnie pomogę Ci pozbyć się tego gówna.

 

Przykład:

<?php
echo 'test';
session_start();
?>

Ale wiele zależy od konfiguracji PHP, bo można tak je skonfigurować, aby nagłówki wysłane były dopiero po całkowitym przerobieniu skryptu.

Edytowane przez eider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Panowie odkąd pozbyłem się wirucha to nie ma tego problemu, zawieszam więc to tymczasowo :) mam nadzieję na dłużej.

 

W przypadku gdy google zablokuje domenę - przy próbie wejścia wyskakuje ostrzeżenie o zarażeniu - a zostałem już zdjęty z "czarnej listy" - to ostrzeżenie będzie się pokazywać przez jakiś czas jeszcze, czy to tylko pozostałości gdzieś po serwerach?

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.