Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dowcipy.. :-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzi moja żona i mówi "Zdejmij moją bluzkę". No to zdjąłem. Potem "Teraz zdejmij moją spódniczkę.". Zrobiłem to. Zaczynało się robić gorąco.
Potem krzyknęła "A teraz zdejmij mój stanik i majtki!". Wiedziałem do czego ona dąży. Oczywiście zrobiłem to szybciutko.

A potem stałem tak nagi a ona powiedziała "... no, i więcej nie zakładaj moich rzeczy." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 849
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Idzie domorosły haker przez ulicę i słyszy zza krzaków wołanie:

- Aaaaa pomocy! Gwałcą mnie!

Haker rozsuwa krzaki i widzi, że faktycznie gość w czarnej kominiarce gwałci kobietę. Bez większego zastanowienia, staje za gwałcicielem i zaczyna zapinać go w kakao..

Gwałciciel na to:

- Aaaa co ty ku***a robisz?!

Haker odpowiada ze spokojem:

- Rób swoją robotę mój Ty anonimowy serwerze proxy...

Edytowane przez Leihto
  • Lubię to 2

Zapraszam na moje portfolio oraz bloga wojtusdev.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Zima. Dwie staruszki spacerują po oblodzonych alejkach w parku. Pogryzają sobie ciastka. Nagle jedna się poślizgnęła. Druga na to:

- Uważaj, Marysiu. Poślizgniesz się, upadniesz, rozbijesz sobie głowę, mózg ci wycieknie i zepsujesz mi apetyt...

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W toalecie dyskoteki policjant zatrzymuje studenta w celu przeszukania. Znajduje w jego kieszeni grama, na co student mówi:

- Za każdym razem kiedy próbuje spuścić woreczek z suszem w kiblu on nagle pojawia się u mnie w kieszeni.

Policjant się śmieje i mówi:

- Naprawdę oczekujesz, że w to uwierzę?

- Jeśli chcesz pokażę ci - odparł student.

Policjant więc podał mu torebkę z suszem i student spłukuje ją w kiblu.

- Ok, i gdzie ona teraz jest? - pyta się policjant

- Co gdzie jest? - odpowiada student.

- Narkotyki.

- Jakie narkotyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie o ;)
 

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek...
Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek...
Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo.
Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek to ma klasę!".
Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie.
Facet w szafie myśli: "szlag, ale ten Rysiek, to jednak jest za***isty!".
Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka-kaloryfer, wysportowany, a klatka jak u gladiatora.
Facet w szafie myśli: "ten Rysiek, to ekstra gość!".
Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu penis cudowny - pierwsza klasa.
Facet w szafie myśli: "O żesz ty, Rysiek jest rewelacyjny"
W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się ciało z cellulitisem, obwisłe piersi, rozstępy...
Facet w szafie myśli: "Ja pier**lę! Ale wstyd przed Ryśkiem".

 

+ 2 dla +18 :)

W trakcie filmu dziewczyna zwraca się do swojej koleżanki siedzącej obok:
- Słuchaj ten facet obok mnie onanizuje sie.
- Cos ty! No to powiedz mu, żeby natychmiast przestał!
- Nie mogę!
- Dlaczego?!
- Bo on używa mojej ręki.

Edytowane przez Prizmo
  • Lubię to 1

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza mała w temacie :P

 

Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier.

Zapytała: "Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, jak powiedziałbyś jej, że musisz iść do łazienki?"

- Poczekaj chwilę, muszę się wysikać. - odpowiedział Michał. - To byłoby bardzo niegrzeczne i nieodpowiednie.

A Ty, Krzysiu, jak byś zapytał? - zwróciła się do innego ucznia.

- Przepraszam, ale naprawdę muszę iść do toalety. Zaraz wracam.

- Lepiej, Krzysiu, ale użycie słowa "toaleta" przy stole nie do końca jest właściwie.

A Ty, Jasiu? Wysilisz dziś mózg i pokażesz nam dobre maniery? Na co jasiu odpowiedział:

- Najdroższa, wybaczysz mi na chwilę? Muszę uścisnąć dłoń mojemu drogiemu przyjacielowi, którego mam nadzieję przedstawić ci po kolacji.

 

  • Lubię to 2

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

- Niepotrzebnie kręcisz nosem. Ten bigos jest całkiem dobry.

- Może i jest dobry ale większość ludzi bierze do kina popcorn.

 

 

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Manager

W 1272r Arabowie wynaleźli prezerwatywę używając do tego celu koziego jelita.

W 1873 Brytyjczycy udoskonalili ten pomysł wyciągając najpierw jelito z kozy...

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był sobie facet, niedorajda życiowa - żona go robiła w jajo, dzieci nie lubiły, kiepska praca, 20 lat bez awansu, bez pieniędzy itd,. dla kolegów popychadło. Któregoś razu idzie przez las - patrzy a na drodze siedzi mała żabka i mówi do niego:

- Znam Cię. Znam Twoje problemy, wiem , że jesteś dobrym człowiekiem, pomogę Ci. Idź do domu i zobacz jak będziesz żył od dzisiaj.

Koleś się popukał w czoło i poszedł do domu. I o dziwo ...ZASKOCZENIE! Żona pięknie ubrana lata wokół niego, dzieci ciągną na spacer. Na drugi dzień w pracy propozycja awansu, kasa się sypnęła, koledzy na okrągło .... PIĘKNIE! Koleś aż nie może uwierzyć i myśli - muszę pójść do tej żabki i jej podziękować! Idzie do lasu spotyka tą żabkę i mówi:

- Tyle dla mnie zrobiłaś, jestem szczęśliwym człowiekiem, odmieniłaś moje życie! Co mogę dla Ciebie zrobić, może przynajmniej w małym procencie wynagrodzę ci tę uczynność.

Żabka na to:

-Przeleć mnie.

A facet z zażenowaniem:

-Ale jak,.... przecież ty taka mała jesteś, jak mam to zrobić? .....

Żabka:

- Wiesz... mam ograniczone możliwości i nie zmienię się w 25 letnią, piękną, dorodną blondynkę z wielkimi cyckami.... Szczyt moich możliwości, to gdzieś... 12 lat.

Facet:

- Ok, niech będzie dwunastolatka.

Żaba się w mig zmieniła w 12tkę, facet ją przeleciał...

 

- I taka jest prawda Wysoki Sądzie, a nie to, co opowiada ta gówniara.


  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, był księdzem i pracował?

 

Nie był księdzem. Te żarty o pedofilii wśród duchowieństwa być może są modne, ale niesmaczne. Do tego, żeby być księdzem, to wbrew pozorom trzeba mieć jaja. Niedorajdy nie zarabiają 6-8 tysięcy PLN / miesiąc + bonusów (kolędy, msze, pogrzeby, śluby, komunie etc.), nie posiadają wypasionych domów, kilku samochodów i nie żyją jak pączek w maśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie był księdzem.

 

Gdzie jest napisane że nie był?

 

Czy aby na pewno mówimy o tym samym dowcipie? Po pierwsze primo, nigdzie nie jest napisane, że to był ksiądz. Po drugie primo, wszystko wskazuje na to, że nie był to ksiądz:

 

1. Facet nie jest synonimem wyrazu ksiądz. Ksiądz z reguły jest facetem, ale nie każdy facet jest księdzem.

 

2. Niedorajda życiowa - też nie wskazuje na księdza. Najbardziej znany polski ksiądz jeździ Maybachem. W Polsce jeżdżą tylko dwa takie samochody. Pozostali również żyją jak pączki w maśle. Chyba, że sami dobrowolnie wybiorą życie w ascezie.

 

3. Żona go robiła w jajo -  księża nie mają żon. Pastorzy w US i A owszem, ale nie księża. Ci żyją w celibacie. Jeśli jednak ksiądz odwiesi sutannę na kołek i założy rodzinę, to przestaje być automatycznie księdzem.

 

4. Dzieci nie lubiły - księża nie mają dzieci. Żyją w celibacie. Jeśli jednak ksiądz odwiesi sutannę na kołek i założy rodzinę, to przestaje być automatycznie księdzem.

 

5. Kiepska praca? Wygłoszenie kazania, odprawienie mszy czy modlitw czy poświęcenie czegoś / kogoś to nie jest ciężka praca za wielotysięczne wynagrodzenie + bonusy. Znacznie gorzej mają misjonarze w Afryce.

 

6. Brak awansu przez 20 lat... Czasem trzeba poczekać, aż zwolni się miejsce proboszcza. Trzeba także się wykazać. Albo piąć się w hierarchii wyżej na biskupa np.

 

7. Dla kolegów popychadło? Zdecydowana większość księży przestrzega 10 przykazań i min. szanuje bliźniego jak siebie samego. Skoro był popychadłem, nie mógł być księdzem.

 

 

No a po trzecie primo ultimo:

 

Nie mówimy o duchowieństwie tylko o księżach. To dwie różne sprawy.

 

Ja twierdzę inaczej, wujek Google twierdzi inaczej, ba! Nawet ciocia wikipedia twierdzi inaczej:

 

 

Duchowieństwo, także kler (łac. clerus z gr. kléros) – część społeczeństwa danego państwa będąca kapłanami określonego kościoła.

 

Także wybacz, nie mogę się z Tobą zgodzić :( Bohater tego dowcipu z całą pewnością nie jest księdzem.

Edytowane przez Jurij
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.