Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

DawPi

Nawiązanie współpracy z dHosting.pl :)

Rekomendowane odpowiedzi

Aż sobie zdjęcie zrobiłem bo jeszcze ogłoszenia nie widziałem na tym forum (a może skleroza) ;)

Dokładnie jak Arek88, dajmy na to że chcę kupić pakiet z rozliczeniem na pół roku i czy rabat będzie przy następnym okresie rozliczeniowym obowiązywał ?

Edytowano:
Zapomniał bym o najważniejszym, dziękuję DawPi :)

Edytowane przez Budyn
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rabat jest udzielony na pierwszy okres rozliczeniowy. Dlatego warto zalecić aby wybrać najdłuższy okres rozliczeniowy w celu otrzymania największej zniżki.

Aż sobie zdjęcie zrobiłem bo jeszcze ogłoszenia nie widziałem na tym forum (a może skleroza) ;)

Bo nie było. ;) To w sumie też nie jest ogłoszenie, a informacja o nawiązaniu współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio na unixie, znowu kazali dopłacić do zmiany pakietu z max3 na reseller 3 (co 2 miesiące muszę wykładać kasę), znajomy polecał dhosting. Na pewno wykorzystam ten rabat jak tylko skończy mi się umowa na unixie  :dance6:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni mają tylko te vpsy z administracją za 120/miech nie mają zwykłych takich żebym mógł sobie samemu nim działać? ;o jakaś nie czytelna dla mnie tak oferta ich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

vpsy z administracją za 120/miech

Netto. Końcowa cena z faktury to 120 + 23% VAT = 146zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RafoX, jaka usługa Cię dokładnie interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło mi również poinformować, że na forum firma dHosting.pl założyła swoje oficjalne konto dhostingpl, a osoba je prowadząca postara się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CiociaSamaRozkosz

Jak najbardziej polecam usługi firmy dHosting.pl. Gratuluję, że mamy takie firmy w Polsce! :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło mi również Was poznać, jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości to postaram się Wam na nie odpowiedzieć

A teraz do rzeczy:

Oni mają tylko te vpsy z administracją za 120/miech nie mają zwykłych takich żebym mógł sobie samemu nim działać? ;o jakaś nie czytelna dla mnie tak oferta ich.

Użytkowniku RafoX, jak najbardziej świadczymy usługi VPS Root - w pełni zarządzane przez Użytkownika. Jest to usługa ustalana indywidualnie z Użytkownikiem w celu jak najlepszego dopasowania oferty do jego potrzeb. Jeśli jest Pan zainteresowany taką usługą, uprzejmie proszę o kontakt z naszym działem handlowym poprzez e-mail:

handlowy@dhosting.pl

Proszę w mailu opisać jakie parametry serwera są Panu potrzebne. Dodatkowo proszę powołać się na ten wątek - przypiszemy 10% rabatu zgodnie z ww. warunkami:)

• Lubię to 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DawPi, @dhostingpl Dziękuję bardzo za kod rabatowy.

Ja już swoje forum i inne skrypty itp. przeniosłem do dHosting.pl

Mogę to opisać tak:
Przejście z mojego poprzedniego hostingu do dHosting odbyło się bez żadnych większych zgrzytów, a jakie moje było zdziwienie jak mi się udało wgrać bazę MySQL ok 160MB w jednym kawałku.
Jeden problem miałem z wgraniem spolszczenia w całości bo po kilku minutach wywaliło #500 ale spróbowałem modułami i wgrało się bez problemu.
Jeszcze jedno, brakuje mi w CRON opcji bash (http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/58-cron-tworzenie-sitemap/) ale zapewne na współdzielnym hostingu nie ma takiej możliwości.

Jeszcze raz dziękuję.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale zapewne na współdzielnym hostingu nie ma takiej możliwości.

Piszesz konkretnie o dH, prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macsch15 tak pisze o dHosting.
Właściwie to powinienem napisać "ale zapewne na współdzielonym hostingu nie ma takiej możliwości." ponieważ pisałem do supportu w tej sprawie i odpisali mi:
"Niestety dla pakietów współdzielonych nie ma takiej możliwości. Dostępne są jedynie zadania PHP, curl i wget."
Wczoraj odpisałem i czekam na odpowiedź ;)(a że ja cierpliwy jestem bo czasami czekałem ponad tydzień to już inna bajka i NIE PISZE O dHostingu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dhosting jestem również od kilku lat, posiadam u nich dwa dość duże fora + jedno malutkie, dodatkowo sklep internetowy - po problemach jakie kiedyś miałem z home.pl (5-6 lat temu) kiedy to generowałem zbyt duże dla nich obciążenie dhosting od tamtej pory ani razu mnie nie zawiódł.

Polecam i gratuluje współpracy !!

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie wrażenia na + jednaze jak jednemu z klientów forum sie rozrosło konkretnie to z konta przemium dHosting zaproponował migrację na dVps'a w wersji GO... Chyba chcieli się "pozbyć" klienta. Generalnie jak już udało się dostać do ssh :) to load był na poziomie do 40 bodajże czy więcej, A sam VPS jest w cenie innego gdzie teraz mam "8"Ghz, 8Gb ram i 100dysku SSD - bez porównania - serwery też w Polsce stoją o dziwo :) serwis z 3,5k UU/dziennie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odgrzeje trochę temat bo jestem ciekaw hostingu www dKonto Ultimate i vpsa dVPS Power. Dokładniej chodzi o to ile jest w stanie utrzymać shared ultimate lub dvps power? Oczywiście nie oczekuje odpowiedzi 565 i pół osoby online, po prostu chodzi o orientacyjną odpowiedz.. O ile nie jest to tajemnica to jestem ciekaw na jakiej maszynie postawione jest forum invisionize.pl:P

Dodam że na razie chciałbym omijać dedyki, więc pytam o w/w oferty. Z góry dziękuje za odpowiedz :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś kochany :air_kiss: Dziękuje za odpowiedz, już wchodzę, jestem i kupuje 3 sztuki

edit: teraz na poważnie..dzieki za odp, napisze jeszcze do nich jak wygląda limitowanie na shared hostingu, i czy tolerują linkowanie do hostingów typu rapidshare, zippyshare itp

Edytowane przez rain003

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Nawet orientacyjnie. Wszystko wychodzi w praniu.

Najlepiej zacząć od stosunkowo niskiego pakietu i potem z czasem kupować wyższe.

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i czy tolerują linkowanie do hostingów typu rapidshare, zippyshare itp

Jeżeli linkują do legalnych rzeczy, czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzecz w tym że nie kontroluje do jakich plików linkują ludzie, aktualnie wszystko trzymam w holandii...ale ogólnie nie jestem zadowolony;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajnie zapowiadająca się promocja:

- kryzysowy rabat -75% dla pozostałych serwerów VPS
- kryzysowy rabat -90% na wszystkie usługi z rodziny dKonto
- darmowa pomoc przy migracji danych od obecnego usługodawcy
- i wiele, wiele innych!

http://dhosting.pl/promocje.html

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi