Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

DawPi

Nawiązanie współpracy z dHosting.pl :)

Recommended Posts

Informuj. 👍

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Spieszę poinformować iż testowanie hostingu wygląda następująco: 

Przed wejściem do D-panelu,  na stronie głównej reklama wygląda tak"

dhosting2.png.66d968d99d379af466e4d7d28cf38dc2.png

Po kliknięciu w "ZACZNIJ ZA DARMO" i po wejściu do D-panelu:

dhosting.thumb.png.17d72d16752791e204cd92131dad354c.png 

48 godzin na testy a po opłaceniu 2 tygodnie gratis. No i fajnie.

DNSy i cloudflara chyba nie zdążą się ten teges.

Nie wiem czy to u każdego taki krótki okres testowania czy tylko u mnie, bo testowałem w kwietniu ten hosting na tym samym emailu co teraz podałem.

Czy to faktycznie tylko myk marketingowy.

I nie mam pojecia również czy 10% zniżka będzie brana pod uwagę.

Także, ten... 

Może ktoś z dhosting się wypowie jak tu zajrzy?

• Like 1

Hej @jarko, już wyjaśniam od początku. 

Masz 14 dni testów za darmo, po wejściu przez pierwsze 48h od założenia konta jest promocja z zachętą do opłacenia usługi. Jeśli opłacisz ją w ciągu 48h, to dodajemy jeszcze dodatkowe 2 tygodnie ważności do Twojego konta, czyli tyle więcej masz – rok i 2 tygodnie. To zachęta, nie przymuszenie. Jeśli nie skorzystasz, po prostu promocja przestaje obowiązywać, ale cały czas masz do wykorzystania okres próbny. Tak, oczywiście zniżka jest brana pod uwagę. Jeśli Ci się nie naliczy z jakiegoś dziwnego powodu, odzywaj się do supportu, przyznamy ją ręcznie. :)

• Like 1

2 minuty temu, dhosting.pl napisał:

Hej @jarko, już wyjaśniam od początku. 

Masz 14 dni testów za darmo, po wejściu przez pierwsze 48h od założenia konta jest promocja z zachętą do opłacenia usługi. Jeśli opłacisz ją w ciągu 48h, to dodajemy jeszcze dodatkowe 2 tygodnie ważności do Twojego konta, czyli tyle więcej masz – rok i 2 tygodnie. To zachęta, nie przymuszenie. Jeśli nie skorzystasz, po prostu promocja przestaje obowiązywać, ale cały czas masz do wykorzystania okres próbny. Tak, oczywiście zniżka jest brana pod uwagę. Jeśli Ci się nie naliczy z jakiegoś dziwnego powodu, odzywaj się do supportu, przyznamy ją ręcznie. :)

Dziękuję za odpowiedź.

Po napisaniu posta na forum, dotarło do mnie to co wyżej napisałeś. Czasem zdarza się, że szybciej piszę niż myślę ;) 

Zniżka pewnie będzie, bo faktura 221,40 zł brutto. 

Pozdrawiam.

• Like 2

W dniu 13.06.2019 o 06:38, DawPi napisał:

Możesz napisać coś więcej?

Sprawa prosta, przenosiny całkiem sporego forum, liczyłem się z tym że może to zająć 24, 48 a może i 72h ale po 3 tygodniach się poddałem, obsługa co chwilę zwodziła mnie i ściemniała, u konkurencji wyrobili się w 24h, z czego samo forum było wyłączone kila godzin. Bałbym się że jak coś rozjedzie nie z mojej winy to będą mi stawiać stronę miesiącami. Problem do samego końca nie był rozwiązany, mimo że strona wstała to oczywiście była cała wykrzaczona. Kolejna sprawa że zostałem na starcie oszukany jeżeli chodzi o czas przenosin co poskutkowało kolejnymi kosztami z dotychczasowym hostningiem, oczywiście rekompensata była nieadekwatna, na dobrą sprawę za 100 pln kupiłem sobie wirtualne 25 na usługi w dhosting. Osoba którą mnie obsługiwała nie powinna być na takim stanowisku.

• Like 2

51 minut temu, qpa napisał:

Sprawa prosta, przenosiny całkiem sporego forum, liczyłem się z tym że może to zająć 24, 48 a może i 72h ale po 3 tygodniach się poddałem, obsługa co chwilę zwodziła mnie i ściemniała, u konkurencji wyrobili się w 24h, z czego samo forum było wyłączone kila godzin. Bałbym się że jak coś rozjedzie nie z mojej winy to będą mi stawiać stronę miesiącami. Problem do samego końca nie był rozwiązany, mimo że strona wstała to oczywiście była cała wykrzaczona. Kolejna sprawa że zostałem na starcie oszukany jeżeli chodzi o czas przenosin co poskutkowało kolejnymi kosztami z dotychczasowym hostningiem, oczywiście rekompensata była nieadekwatna, na dobrą sprawę za 100 pln kupiłem sobie wirtualne 25 na usługi w dhosting. Osoba którą mnie obsługiwała nie powinna być na takim stanowisku.

Tak, zdarzyła się taka sytuacja, już mieliśmy okazję za nią przepraszać i szerzej wyjaśniać w innych miejscach. Bez dwóch zdań sprawa powinna być przeprowadzona szybko, gładko i przyjemnie, zwykle właśnie tak jest, nawet bardzo duże strony w większości przypadków przenosimy do 48 h max z minimalnymi niedostępnościami podczas przenosin albo z żadnymi. Winni zostali też pociągnięci do odpowiedzialności i rozumiemy, że przez pryzmat tych doświadczeń trudno uwierzyć może, że tygodniowo robimy dziesiątki migracji z powodzeniem i bez stresu. Część kadry odpowiedzialnej za migracje też się zmieniła, jest więcej administratorów, którzy wspierających te procesy, co znacząco wpłynęło nie tylko na czas, ale i jakość. Po tej sytuacji odrobiliśmy lekcje, po prostu. Mam nadzieję, że będziesz miał jeszcze okazję przetestować i sprawdzić, a już na pewno dajmy taką szansę innym – niech ta pojedyncza sytuacja nie rzutuje na całość. 

W dniu 12.11.2019 o 23:48, dhosting.pl napisał:

Tak, zdarzyła się taka sytuacja, już mieliśmy okazję za nią przepraszać i szerzej wyjaśniać w innych miejscach. Bez dwóch zdań sprawa powinna być przeprowadzona szybko, gładko i przyjemnie, zwykle właśnie tak jest, nawet bardzo duże strony w większości przypadków przenosimy do 48 h max z minimalnymi niedostępnościami podczas przenosin albo z żadnymi. Winni zostali też pociągnięci do odpowiedzialności i rozumiemy, że przez pryzmat tych doświadczeń trudno uwierzyć może, że tygodniowo robimy dziesiątki migracji z powodzeniem i bez stresu. Część kadry odpowiedzialnej za migracje też się zmieniła, jest więcej administratorów, którzy wspierających te procesy, co znacząco wpłynęło nie tylko na czas, ale i jakość. Po tej sytuacji odrobiliśmy lekcje, po prostu. Mam nadzieję, że będziesz miał jeszcze okazję przetestować i sprawdzić, a już na pewno dajmy taką szansę innym – niech ta pojedyncza sytuacja nie rzutuje na całość. 

Oczywiście daję szansę innym, jednocześnie nigdzie i nigdy Was nie polecę, mieliście ogrom czasu żeby załatwić sprawę tak żebym przynajmniej nie czuł się oszukany i kopnięty w d*pę, jednak magiczni pomagierzy mieli to głęboko w poważaniu. 

Edited by qpa

Dawno nas tu nie było, a wiele się zmieniło, będziemy częściej wrzucać informacje o nowościach, a oto dwie z nich z ostatniego czasu:

redis_dh_ewh.png.a15c56a866436e0807a28adf54286dbe.png

• od wczoraj Elastyczny Web Hosting uzupełnia Redis (bez dodatkowych kosztów) [Serwer Redis można uruchomić wprost z panelu admina jednym klikiem, później tylko konfiguracja aplikacji więcej info: https://dhosting.pl/community/elastyczny-web-hosting-od-dzis-z-redis/] Redis może pozytywnie wpłynąć na wydajność forum, polecamy wypróbować. 
  • wprowadziliśmy płatności miesięczne, co w dobie koronawirusa może ułatwić trochę życie przy płatnościach [23,25 netto/mc za parametry bazowe, cena roczna bez zmian 200 zł netto, wprowadziliśmy też możliwość zapłacenia od razu za 2 lata z góry]

Tyle od nad dziś, dzięki za uwagę. 😉 

5 minut temu, dhosting.pl napisał:

[23,25 netto/mc za parametry bazowe

Czyli za samą możliwość płatności miesięcznej, wykładamy dodatkowo prawie 100PLN w skali roku przy tym samym pakiecie. Nice deal.

1 minutę temu, Macsch15 napisał:

Czyli za samą możliwość płatności miesięcznej, wykładamy dodatkowo prawie 100PLN w skali roku przy tym samym pakiecie. Nice deal.

79 PLN, żeby być precyzyjnym. To naturalne, że opłata miesięczna wychodzi drożej, koszty utrzymania płacących miesięcznie są relatywnie wyższe, stąd zawsze korzystniej będzie zapłacić za dłuższy okres. Zgodnie z Twoją logiką, za możliwość płacenia miesięcznie za Playstation Plus trzeba zapłacić 204 zł, bo za miesiąc kosztuje 37 zł, a za rok 240 zł. 

Nice deal jest za płatność roczną, bo oszczędzasz 79 zł. 😉 Koniec końców to co istotne tutaj, to sama możliwość, bo do tej pory jej nie było, a nie każdego stać, by od razu zapłacić za rok, łatwiej przełknąć 23 zł PLN/mc, nawet jeśli wychodzi drożej porównując z opłatą roczną. Wszystko zależy od możliwości i potrzeb. 

• Like 1

9 minut temu, dhosting.pl napisał:

koszty utrzymania płacących miesięcznie są relatywnie wyższe

Dlaczego?

9 minut temu, dhosting.pl napisał:

79 PLN, żeby być precyzyjnym.

Tak, netto. A do zapłaty 97 PLN brutto.

Nie no - rozumiem, że płatność miesięczna jest droższa. Tylko uściślę bo w sumie nie wiem - umowa jest roczna z płatnością co miesiąc czy miesięczna i po miesiącu można "papa"?

• Like 1

---

Teraz, DawPi napisał:

Nie no - rozumiem, że płatność miesięczna jest droższa. Tylko uściślę bo w sumie nie wiem - umowa jest roczna z płatnością co miesiąc czy miesięczna i po miesiącu można "papa"?

Możesz po miesiącu zrezygnować, nie wiążemy umową na rok przy płatnościach miesięcznych. Cała wygoda właśnie polega na tym, że płacisz tak długu, jak naprawdę potrzebujesz. 

• Like 1
  • Thanks 1

A to zmienia postać rzeczy i cena jest teraz całkowicie uzasadniona. 

---

Bardzo dobre informacje!

Zwiększamy rabat z 10% do 15% na stałe!

• Like 2

---

Tylko 17.06.2020r. promocja tylko dla nowych klientów - 140zł zamiast 200zł za rok hostingu od dH.

A korzystając z naszego polecenia może być jeszcze taniej aż o 15%.

Zapraszam do skorzystania:

---

Aktualizacja.

Promocja odbędzie się jednak 23.06.2020r. Oto oficjalny komunikat firmy dHosting:

Cytat

Wczoraj informowaliśmy o promocji na Elastyczny Web Hosting, która miała odbyć się 17.06.2020. Ze względu na nieplanowane prace techniczne podjęliśmy decyzję o przełożeniu promocji o tydzień – na 23.06.2020.

Pozostałe warunki pozostają bez zmian. Cena za pierwszy rok działania Elastycznego Web Hostingu zostanie zmniejszona o 30%, więc zamiast 200 zł klienci zapłacą 140 zł. Promocja dotyczy wyłącznie rocznego okresu rozliczeniowego.

---

Promocja aktywna. Zapraszam. 🙂

---