Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

necik

Zmiana sposobu przechowywania plików

Recommended Posts

Witam,

Zastanawiam się jak w IP.Downloads wygląda zmiana sposobu przechowywania plików, ale już w trakcie użytkowania, czyli np. w sytuacji gdy zostało dodanych 1000 plików za pomocą "traditional web server storage" (czyli jak domyślam się - wgranych przez przeglądarkę na serwer forum) i po pewnym czasie chciałbym te 1000 plików przenieść na inny serwer (aby nie obciążać serwera forum). Czy jest to łatwe i szybkie do wykonania, czyli bez ręcznej edycji każdego pliku?

Z góry dziękuję za wyjaśnienie jak to działa.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Zależy co masz ustawione w ACP gdzie to miało się zapisywać.

Tam były chyba 3 opcje: 1 to do FTP, 2 to do bazy danych a 3 nie pamiętam :)

Nie ma (jeszcze) IP.Downloads, ale na stronie producenta jest napisane:

Decide where your files are stored and served from. IP.Downloads supports the traditional web server storage, remote FTP or storing direcly in the database.

I właśnie chodzi mi o sytuację gdy odwidzi mi się "traditional web server storage" na rzecz "remote FTP",to czy wówczas można jakoś w łatwy sposób dokonać zmiany bez ręcznej edycji 1000 plików?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.