Jump to content

Zasada działania licencji i jej aktywacja


Recommended Posts

Witam, jestem przyszłym użytkownikiem silnika iPB obecnie pracującym na MyBB. Wiem, że za temat będą baty oraz nieprzychylne posty ze strony staff'u. Prosiłbym jednak o rzeczowe a nie chamskie wypowiedzi. Szukałem podobnego wątku ale wymijające posty były spotykane przeze mnie najczęściej.

 

Jak wspomniałem, obecnie posiadam forum na MyBB. Jest ono dość okrojone i nie spełnia moich oczekiwań, więc zakupię licencję do iPB. Jak to ma się w takich przypadkach, trzeba mocno przemyśleć owy zakup, bowiem kwota nie jest mała. Do sedna. TAK, bawię się nulled sam dla siebie na serwerze (nie na domenie!) w celu przetestowania funkcji ipb (konwersja bazy danych z mybb do ipb oraz testy możliwości danego silnika). Jestem zadowolony ale mam pytanie. Czy aktywacja licencji polega jedynie na wpisaniu otrzymanego klucza czy istnieje również ogromna waga plików, które są z wersji nulled?

 

To, że nulled nie jest legalne, wiem, zdaję sobie sprawę również z tego pytania, bo Waszą opinie, jako supportu znam, ale do sedna, normalnie, po Polsku : Mogę w wolnej chwili ustawiać ipb pod własne forum a publikować je dla użytkowników dopiero po zakupie i aktywacji licencji? Czy będzie konieczność pobrania nowych, czystych plików ze strony invision oraz start konfiguracji od nowa? Prosiłbym normalnie, bez bajek o Ferrari w dziupli złodzieja oraz tego, że nawet nie mogę tego robić na localhoście... bo nie oszukujmy się - mogę. Chodzi jedynie o aktywację późniejszej licencji.

Ps. Dodam, że nie wchodzi w grę w ogóle korzystanie z nulled w moim przypadku.

Link to comment
Share on other sites

Nie możesz. Kradzież, to kradzież. A jeśli chcesz się bawić nulledami, to na własne ryzyko i na własne życzenie. O skutkach sam się przekonasz i nie zwalaj wówczas winy na IPB.

 

Kolejność legalna jest taka:

 

1. Kupujesz licencję.

 

2. Pobierasz pliki z client area.

 

3. Instalujesz forum.

 

4. Konwertujesz.

 

Tyle.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.