Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

marcin80

Na sprzedaż 2 aktywne licencje Forum IPB

Recommended Posts

Witam,

Mam na sprzedaż 2 aktywne licencje IPB. Przez sprzedaż rozumiem transfer licencji (koszt wliczony w poniższe ceny)

Kontakt przez PW lub gg: 50403284

Płatność przelewem

Licencje standardowe

Licencja 1:

• Ważna do 6 grudnia 2015
  • Cena: 500 zł

Licencja 2:

• Ważna do 7 września 2015
  • Cena: 450 zł

Pozdrawiam

Marcin

Edited by marcin80

Na miejscu kupujących brałbym tę z ważnością do Września ;) Tańsza o 50zł, a po transferze i tak ważność wynosi 6 miesięcy - jak świeżo po zakupie ;)

Jedna licencja sprzedana.

Na miejscu kupujących brałbym tę z ważnością do Września ;) Tańsza o 50zł, a po transferze i tak ważność wynosi 6 miesięcy - jak świeżo po zakupie ;)

Ta wypowiedź jest błedem :) Transfer licencji nie przedłuża jej ważności.

Nie jest błędem, bo żeby sprzedać licencję numer 2 musisz ją odnowić :) Ja kupowałem z drugiej ręki i miałem równe 6 miesięcy aktywną.

W sierpniu, kiedy pisałem ogłoszenie, obie licencje były ważne i nie musiałem ich odnawiać. Napisałeś żeby brać licencję 2 bo po transferze obie będą aktywne 6 miesięcy.A po transferze licencja jest ważna dokładnie do tej daty którą podałem.

Jeżeli kupiłeś i miałeś ważną 6 miesięcy to tylko dlatego że sprzedający odnowił licencję tuż przed transferem. Ja nic o tym w ogłoszeniu nie pisałem.

Piszę tylko aby nie powstało mylne wrażenie (które np. ja odniosłem po Twojej wypowiedzi), że po transferze licencja automatycznie jest przez IPS przedłużana do 6 miesięcy.

Ogłoszenie można zamknąć. Jedna licencja sprzedana, druga ma już inny termin ważności, także wystawię ją w innym ogłoszeniu.

Edited by marcin80

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.