Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przekreślenie zbanowanych użytkowników


Gość
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gość,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w IPB4 pozbyto się grupy Banned i przez to w temacie ciężko odróżnić zbanowanych użytkowników.

 

Jest jakiś dodatek na choćby przekreślenie zbanowanych użytkowników? Oczywiście mógłby stworzyć grupę na nowo no ale nie będę przecież dodawał wszystkich od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mógłby stworzyć grupę na nowo no ale nie będę przecież dodawał wszystkich od nowa.

Ile ty chcesz grup zbanowanych? 10? Wystarczy jedna...

 

Formatujesz nazwę grupy na <s></s> i grupa przekreślona. Ustawiasz odpowiednie ograniczenia i już, co w tym trudnego?

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

 

Oczywiście mógłby stworzyć grupę na nowo no ale nie będę przecież dodawał wszystkich od nowa.

Ile ty chcesz grup zbanowanych? 10? Wystarczy jedna...

 

Formatujesz nazwę grupy na <s></s> i grupa przekreślona. Ustawiasz odpowiednie ograniczenia i już, co w tym trudnego?

 

 

Gościu jak masz IPB 3.4 to się nie wypowiadaj. Odkryłeś amerykę znacznikiem strike.. Przecież napisałem że chodzi mi o jedną grupę, naucz się czytać ze zrozumieniem.

 

W wersji 4.0 grupa Banned została usunięta, przez to w tematach ciężko odróżnić zbanowanych od nie zbanowanych. Co mi po tym jak stworzę nową grupę, przecież nie będę ręcznie dodawał kilkaset użytkowników do niej poprzez ACP. Poza tym przy każdej zbanowanej osobie trzeba będzie ręcznie jej nadawać grupę.

 

Mi chodzi raczej o jakiś kod, na pewno w bazie danych zbanowany użytkownik jest jakoś oznaczony i na tej podstawie można odseparować zbanowanych od nie zbanowanych tworząc jakieś zapytanie w PHP. Zresztą sam spróbuję coś wymyślić.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.