Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

MotyF

IPB + IP.C + IP.Blog

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używam, więc mam na sprzedaż licencję na IPB, IP.Content i IP.Blog w jednej paczce. Licencja z 2008 roku. Jestem jedynym właścicielem. Nieaktywna. Koszt licencji 70% nowej paczki - opłata na aktywację, więc licząc na szybko w obecnej promocji 275$ *0,7 = 192,5$ - 50$ aktywacja wszystkiego = 142,5$ * 4.4 = 627,00 więc na okrągło 600zł jak ktoś chętny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 4,42 to aktualnie Euro jest =) Dolar 3,87. Więc 142,5 * 3,87 = ~550 PLN =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 4,42 to aktualnie Euro jest =) Dolar 3,87. Więc 142,5 * 3,87 = ~550 PLN =)

Racja nie ten kurs, ale przelicznik dobry więc chętnych za 500zł zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę nie pisać wiadomości, że 400zł to za dużo i dam xx, to nie ma sensu. Jeżeli ktoś się boi kupić wygasłą licencję - wszystkie aplikacje będą aktywne na 6 miesięcy w dniu sprzedaży a cena to 500zł. Za 400 macie samo IPB, za 500 IPB+IP.C+BLOG

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

350 i kto pierwszy ten lepszy. Tylko pełny pakiet, tylko do Bożego Ciała, potem nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ różni ludzie zadają dziwne pytania.

1. Nie wiem ile kosztuje obecnie koszt przeniesienia licencji. Mogę oddać konto przenieść, bez różnicy.

2. Tak, mogę wystawić FVAT.

Wystawię Vat EU z UK i sobie doliczy ktoś a potem odliczy tak jakby kupował z IPSie bezpośrednio czy w Google (choć Google to Irlandia a więc EU czyli inne zasady) czyli podana cena to cena netto a potem zgłaszasz w US załącznik z Vatem i rozliczasz go, jeżeli wykażesz że to koszt wymagany to prowadzenia działalności gospodarczej. Czyli i tak Vatu nie odliczysz bo za początek trzeba go zapłacić (doliczyć na oddzielnym załączniku) a potem można rozliczyć. Więc generalnie nie polecam, lepiej kup bezpośrednio w USA i zapłać dodatkowo VAT - to nie działa tak, jak się niektórym wydaje. Ale dla chcącego nic trudnego. 

Dla bardzo chętnych na Polską FVAT - 400zł netto, dla upartych VAT EU 350zł netto i miłej zabawy.

Edytowane przez MotyF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, tzn. nie sprzedałem - wyjechałem i nie wchodziłem na forum. Aktywuje i sprzedam jako aktywną, ludzie mają jakiś dziwny problem z nieaktywnymi licencjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualne. 450zł, opłata za przeniesienie po mojej stronie, w przypadku FVAT - cena netto. Nie podlega negocjacji.

Tylko komplet IPB + IP.C + IP.Blog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.08.2017 o 00:05, MotyF napisał:

Aktywuje i sprzedam jako aktywną, ludzie mają jakiś dziwny problem z nieaktywnymi licencjami.

Nie mają problemu tylko nie da się transferować nieaktywnej licencji po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, DawPi napisał:

Nie mają problemu tylko nie da się transferować nieaktywnej licencji po prostu.

Chodziło mi bardzie o to, że traktują je trochę jak trendowate. Kupić chcą za pół ceny a 20$ staje się barierą nie do pokonania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.05.2016 o 17:28, MotyF napisał:

Nie używam, więc mam na sprzedaż licencję na IPB, IP.Content i IP.Blog w jednej paczce. Licencja z 2008 roku. Jestem jedynym właścicielem. Nieaktywna. Koszt licencji 70% nowej paczki - opłata na aktywację, więc licząc na szybko w obecnej promocji 275$ *0,7 = 192,5$ - 50$ aktywacja wszystkiego = 142,5$ * 4.4 = 627,00 więc na okrągło 600zł jak ktoś chętny.

Aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi