Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gdzie znajdę kalendarz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

No, ale co dokładnie? Licencję przecież posiadacie, pobrać z panelu, wrzucić i zainstalować. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marus napisał:

@DawPi no właśnie to było moje pierwsze pytanie ;) Nie mogę znaleźć kalendarza w panelu, odpowiedź dostalem, że był w pakiecie. 

Proszę o namiary, dalej sobie poradzę. 

Kalendarz jest w paczce z całym forum.

W IPB 4 jest to folder applications

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DawPi napisał:

Tam mam tylko to (zał)

 

4 minuty temu, Dynloth napisał:

Pobierz paczkę z client area, z folderu applications skopiuj folder calendar i wrzuć na serwer do folderu applications. 

Albo mi czegoś brakuje albo nie szukam tam gdzie trzeba. W client area nie mam folderu applications.(zał2)

Przechwytywanie.JPG

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj coś muliło. Dzisiaj usunąłem i na nowo wgrałem i po 3 min. mam kalendarz gotowy :)

Problem pojawił się podczas spolszczenia. Gdy wgrałem spolszczenie do calendar to cała reszta jest po ang. gdy wyłączę spolszczenie na calendar cała reszta jest w naszym języku.

Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucałeś te spolszczenie? Wg instrukcji? Powinieneś przy języku polskim kliknąć na menu rozwijalne i wybierz „Wyślij nową wersję”. A ty pewnie dodałeś nowy język, tylko ze spolszczeniem kalendarza.

Edit: Przyznaję, instrukcja jest niejasna w takiej sytuacji :( Poprawię ją przy najbliższej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.