Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zlece Wykonanie Strony pod sieć Serwerów


Sebastian Wojciechowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to troszke wieksze zlecenie , tzn dla mnie Ci co znają bardzo dobrze IPB dla nich to nie bedzie problem , od Lat siedziałem na silniku phpBB i tam dla mnie wykonanie Strony/forum jest banalne , z IPB nie miałem do czynienia .

 

Dlatego Chcialbym zlecic komuś kto w miare dobrze zna IPB wykonanie Forum pod siec serwerów cs 1.6 przyklad : http://cskatowice.com/ 

 

nawet wszystko dokładnie tak żeby było rozmieszczone , z pluginami. Jeżeli macie jakieś płatne style nie ma problemu tez Kupie . 

 

Jak znajdzie się jakaś osoba do podjęcia zlecenia Proszę pisać posty niżej z kontaktem do Siebie : GG , STEAM , MAIL .

 

Budżet 150-300 zależy na czym staniemy, jak wykonamy . (wykupie hosting strone dam wam dane , zmienicie je sobie , po wykonaniu jak zaplace oddacie mi dane do FTP:) mozliwosc zlecenia na ALLEGRO 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co za wgranie  Stylu i pluginow takich jak ma forum podane w przykładzie ? bo grafikę silnik itd ja kupuje .

 

Mi chodzi tylko o wgranie silnika na FTP , Wgranie i aktywacje Stylu cos w podobie jak w przykladowej stronie i wgranie pluginow chodzi o boczny panel itd jak na przykladowej stronie . 

 

Dla osoby ktora minimalnie wie coś o IPB powinna to ogarnac i dla takiej osoby to chwila i by miala 150-300 zl jezeli by to bylo idealnie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Daj listę konkretnych zadań, a nie 'itd' 'itp'. Wtedy można coś działać, bo z doświadczenia wiem, że w przypadku takich ogłoszeń w 99% sytuacjach trochę inaczej to wygląda jak opisujesz. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty mojego zlecenia :

 

1. Wgranie silnika (To i ja moge zroibć , ten punkt dałem ponieważ w tym miesiącu mam mniej czasu bo roboty mam więcej, ale jeżeli cenicie sporo wgranie silnika to zrobie to sam )

2. Wgranie odpowiedniego Stylu pod Tematyke czyli CS 1.6 , ładny estetyczny żeby był, jezeli bedzie platny to tak samo zaplace tylko dajcie lokalizacje stylu, chodzi mi o styl bez zadnych bledow.

3. I wgranie pluginow takich jak na stronie : http://cskatowice.com/ , chodzi mi o panel boczny / statystyki / profile no ogolnie pare tych pluginów 

 

za to jest 150 , czyli za tak naprawde 2 punkty jezeli silnik mam sam wgrac 

 

Dodatkowo to juz upiekszenie strony czyli rozmieszczenie legeng / grup tak jak jest na samym dole i takie bzdetki dokladam 50/100 zł

 

I To tak naprawde Tyle , Ktoś kto się uczy moze sprobowac i zarobic bo czas na wykonanie no do konca maja wiec sporo czasu, oczywiscie im szybciej tym, lepiej  , dodatkowo moge z Taka osoba bardziej popracowawszy tzn zeby byla technikiem forum i od czasu do czasu za 50/100 zl cos ulepszyla poprawila .

 

Więc Dużo nie ma chyba , i kazdy pcozatkujacy w silniku IPB ktory cos juz dzialal to razcej to ogarnie , nie ?

 

Ja mowie bawilem sie silnikami PhpBB , i MYBB, a czasu nie mam zeby znowu z tutorialami walczyc  co gdzie jak.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.