Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Koniec domeny i powrót do starej


Ultima

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przepraszam jeśli temat założyłem w nieodpowiednim dziale, gdyż nie wiedziałem gdzie go stworzyć, proszę zatem o przeniesienie. A teraz chciałbym o opisać swój problem. Niedawno skończyła mi się domena i nie mogę wejść na swoją stronę z przedrostkiem .xaa.pl. Wchodzę w to ale dalej wyskakuje żebym kupił tę domenę. Jest możliwość powrotu? Grzebałem w phpmyadmin i pozmieniałem na stare dane, ale nic nie działa. Jest jakieś wyjście z tego? Dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Napiszę jeszcze raz dokładniej, bo trochę chaotycznie to napisałem. Kupiłem w tamtym roku hosting na proserwer.pl i mialem: "www.nazwa.xaa.pl". Po ok. 2 miesiącach zakupiłem domenę i miałem: "www.nazwa.net". Wszystko elegancko śmigało. Musiałem wyjechać i nie dopilnowałem tego, więc nie przedłużałem domeny i teraz nie mam ani hostingu ani domeny. Wchodzę w www.nazwa.net i nic, wchodzę w www.nazwa.xaa.pl i to samo się pokazuję, czyli kupno tej domeny która się skończyła. Nie chce mieć już tej domeny, chcę wrócić na swój stary hosting "xaa.pl" bez ".net". Nie mogę nic poradzić, nie mogę wejść w panel admina żeby cokolwiek zmienić, nie mogę nigdzie wejść bo ta reklama z zakupem domeny wyświetla mi się. Może teraz napisałem wyraźniej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BeZiCoVeR napisał:

A moze...

Wylacz przekierowanie xaa na .net w panelu?

domena.xaa.pl:2082 - przekierowania, oczywiscie stara domene tez stamtad usun.

Wchodziłem w tę zakładkę wcześniej z ciekawości i nic tam nie było, ani .net ani .xaa.pl. Pusto było i nadal jest. W domenach podpiętych również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na necie .htaccess i dostosowałem go pod swoją stronę, strona działa, tylko pokazuje mi się teraz Driver Error. Jest jakiś sposób na naprawę tego? Próbowałem po przez phpmyadmin naprawiając tabele, ale nic nie dało. Strona: www.pukacze.xaa.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BeZiCoVeR napisał:

Podaj treść pliku.

Htaccess?

 

RewriteEngine On

 RewriteCond %{HTTP_HOST} ^pukacze.xaa.pl [NC]

 RewriteRule ^(.*)$ http://pukacze.xaa.pl/$1 [L,R=301]



RewriteCond %{HTTP_HOST} ^pukacze.xaa.pl [NC]

 RewriteRule ^(.*)$ http://pukacze.xaa.pl/$1 [L,R=301]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tylko takie masz? Powinieneś mieć więcej skoro wyskoczył błąd IPS Driver Error. Jeśli nie zapisał się jakiś 'świeży' plik .cgi to zmień chmody na folder cache/ na 777 i spróbuj wywołać ten błąd ponownie i wtedy sprawdź czy się jakiś nowy .cgi nie pojawił.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DawPi napisał:

Tylko takie masz? Powinieneś mieć więcej skoro wyskoczył błąd IPS Driver Error. Jeśli nie zapisał się jakiś 'świeży' plik .cgi to zmień chmody na folder cache/ na 777 i spróbuj wywołać ten błąd ponownie i wtedy sprawdź czy się jakiś nowy .cgi nie pojawił.

Teraz się pokazało z przed chwili, plik o nazwie: sql_error_log_05_16_17.cgi - a w nim:


 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Tue, 16 May 2017 03:00:07 +0000
 Error: 1146 - Table 'pukacze_a.pukacze_a_cache_store' doesn't exist
 IP Address: 185.51.247.28 - /index.php?app=forums&module=extras&section=stats
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT * FROM pukacze_a_cache_store WHERE cs_key IN ( 'systemvars','login_methods','vnums','app_cache','navigation_tabs','module_cache','hooks','useragents','useragentgroups','skinsets','outputformats','skin_remap','group_cache','settings','lang_data','banfilters','stats','badwords','bbcode','mediatag','profilefields','rss_output_cache','rss_export','meta_tags','ipseo_acronyms','attachtypes','multimod','moderators','announcements','report_cache','report_plugins','emoticons','ranks','reputation_levels','fi_icons','topic_prefixes','topicmod','support_departments' )
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/sources/base/ipsRegistry.php                                         | [ips_CacheRegistry]._loadCaches                                               | 3035              |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/base/ipsRegistry.php                                         | [ips_CacheRegistry].init                                                      | 2829              |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/base/ipsRegistry.php                                         | [ips_CacheRegistry].instance                                                  | 575               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Tue, 16 May 2017 10:22:49 +0000
 Error: 1146 - Table 'pukacze_a.pukacze_a_cache_store' doesn't exist
 IP Address: 107.167.104.144 - /
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT * FROM pukacze_a_cache_store WHERE cs_key IN ( 'systemvars','login_methods','vnums','app_cache','navigation_tabs','module_cache','hooks','useragents','useragentgroups','skinsets','outputformats','skin_remap','group_cache','settings','lang_data','banfilters','stats','badwords','bbcode','mediatag','profilefields','rss_output_cache','rss_export','meta_tags','ipseo_acronyms','attachtypes','multimod','moderators','announcements','report_cache','report_plugins','ranks','reputation_levels','chatting','birthdays','calendar_events','calendars','support_staff','support_departments','support_statuses','donation_goals','blog_stats','blogmods','idm_cats','idm_mods','fi_icons','topic_prefixes','topicmod' )
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/sources/base/ipsRegistry.php                                         | [ips_CacheRegistry]._loadCaches                                               | 3035              |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/base/ipsRegistry.php                                         | [ips_CacheRegistry].init                                                      | 2829              |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/base/ipsRegistry.php                                         | [ips_CacheRegistry].instance                                                  | 575               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wg mnie to albo brak tabel w bazie albo ustawiłeś/nie ustawiłeś prefiksu bazy danych w pliku conf_global.php:

Error: 1146 - Table 'pukacze_a.pukacze_a_cache_store' doesn't exist

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie, więc prefiksu nie masz. To może Ty masz wpisane niepoprawne dane do połączenia z tą bazą danych w pliku conf_global.php? :icon_surprised:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DawPi napisał:

Dokładnie, więc prefiksu nie masz. To może Ty masz wpisane niepoprawne dane do połączenia z tą bazą danych w pliku conf_global.php? :icon_surprised:

Niemożliwe, aż takim noobem nie jestem żeby się nie połączyć z bazą danych :D. Użytkownika dodałem nowego z myślą że może hasła zapomniałem, ale też nic z tego :). Chyba nie da się już nic zrobić. Szkoda tylko że hosting opłacony na 180 dni...

iii.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.