Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Bład 500, strona nie działa


mosznix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zmagam sie z problemem niedziałającej strony od 2 dni. Usługodawca nie wiele mi pomógł, znaczy wcale.

 PHP Parse error:  syntax error, unexpected '.' in csgdansk.pl/private_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php on line 57

Ostatni błąd z konsoli.

Zmieniałem php 5.6 i 7.0

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarzę to 500 to raczej błąd serwerowy lub coś tam w htaccess nie tak ale w Twoim komunikacie pisze że masz w okolicach w pliku SandboxedTemplate.php w okoliacach linii 57 jakiś błąd składniowy, modyfikowałeś ten plik ? Ewentualnie pobierz nową wersję IPS odnajdź ten plik i przekopiouj na serwer. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support: 

Hello,

Have you recently updated IPS4 or did your webhost downgrade your php version? That error means that you're not using php 5.6 which is the min. required version for the recent IPS release.

Regards,
Daniel Fatkic
Invision Power Services, Inc.

 

Dwa dni temu serwer VPS nagle padł, nie dzialalo nic. Przywrócili wszystko, ale cos nie gra z php. Mam ustawiony php 7 tak jak było i 500 wyskakuje nadal.

Support mi w sumie nic nie pomoze bo to wina serwera a za to usługodawca mowi, ze wszystko dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco.

Pomimo iż w panelu DC mam ustawione PHP na poziomie 7, to strona i tak go nie czyta.

Na vps wyrzuca mi wersje php 5.5,. Nie wiem co ja robię zle, po aktualizacji dalej jest 5.5..

Kamilo, nie da sie wejsc do panelu bo strona całkowicie nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dla testu wrocilem do apacha. 

Nie mam juz pomysłów dlaczego forum nie działa. Dalej bład 500 pomimo, ze jest php 7.

Zauwazylem w logach ze licka jest zarejestrowana na podkatalof /forum, zresetowalem, ale kurde nie spodziewalem sie ze acp mi nie działa i nie mam jak jest teraz zarejestrowac.

Potrzebuje jednak szybkiej pomocy, nawet odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.