Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Forum zhakowane? :D


Rekomendowane odpowiedzi

Problem rozwiązany dzięki kumatemu adminowi z linuxpl :) i to z czatu co u jest u nich na stronie, inni mnie zlewali jak pisałem oficjalne "tickiety" ..

W sumie ten admin sam dokładnie nie wiedział na czym myk polega, ale domyślał się, że była inna strona ukryta dla gogle która szła przez inną, która udawała gogle bota z ciągłymi zapytaniami czy co tam, wszystko się gdzieś wrzucało w eter, i na koniec ta stronkaklon pobierała dane z tego któregoś ich serwera, bo to działało jak ramka, i wszystkie blokady po ip czy tej domeny nic nie dawały.

Teraz mam tylko nadzieję, że to nie prawdziwe adresy botów gogla mam pododawane w htaccess, bo zniknę z wyszukiwarek :<

Tam na stronie wywala teraz błąd 403, ale coś nie mogę dać swojego pliku błędu co by ładnie wszystkie jego linki przenosiły do mnie :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.