Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Chcialabym mieć dział z newsami.


Rekomendowane odpowiedzi

siemka. Chcialabym miec u siebie na forum możliwość pisania newsow czy wiadomości nie wiem jak to określic. Czy jest jakaś aplikacja która mi na to pozwoli. 

Wiecie o co mi chodzi, zeby można bylo zamieszczac tresc i pozniej ona jest widoczna, jedna pod druga widać foto i kawałek tekstu na zachete a jak sie w to wejdzie to już pełny artykul.

Nie znalazlam lepszego dzialu, jak cos to poprawcie mnie :) dzieks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oficjalna aplikacja Pages myślę, że się nada: https://invisioncommunity.com/features/publishing/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest to.  znaczy dzieki za podpowiedz. Tylko ja bym chciala miec to tak:

tak jakby w formie bloga tylko to nie jest blog i nie wiem jak to zrobic, zeby bylo tak jak Ja chce... 

Zakladka na pasku  u góry w którą sie klika i wtedy przechodzi do innej strony i tam jest ramka a w ramce Tytuł pod tym jest np kto napisal, ze to dzial aktualnosci, godzina napisania pod tym jest male foto po lewej i jest tekst zachecajacy po prawej a na dole tej ramki pod tym tekstem jest  przycisk wiecej czy tam czytaj wiecej i liczba wyświetlen tego i tam jedno za drugim się dodaje, pop napisaniu.
Coś takiego bym chciała, tylko jak to zrobic? moze zbyt duzo chce a tak sie nie da? 

 

a moze jako pod forum to zrobic? na osobnej stronie w sensie na portalu ale nie na glowne stronie forum i ja jakos dodac do paska? 

Edytowane przez Marta
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdradzisz mi, jak dodawac takie przyciski do belki zeby przekierowywaly na inna strone? i jak stworyc w forum pod forum ?  i co gdzie trzbea zrobic zeby te zdjecie sie pojawialo w tej ramce obok tekstu z boku? Czy w ogole jet możliwość żeby dany dzial na forum tez mial zdjecie jakies? 

dzieqs za pomoc i wskazoweczki j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaką masz wersję forum. Uzupełnij profil o wersję i adres forum. W IPB 3.4.X wystarczy dodać link do bitu szablonu w odpowiednim miejscu. A co do zdjęć to nie wiem o co Ci chodzi. Zdjęcia do posta wstawić nie potrafisz? A co do forum to możesz użyć forum icons do spersonalizowania każdego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.