Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Patryk5813

Nie mogę zainstalować ipboard 3.4.8

Recommended Posts

Przy instalacji wyświetla się błąd Error: We were unable to write your configuration information to the conf_global.php file. Please verify that this file has full read and write privileges.

@aXen, jesteś chyba jeszcze głupszy niż myślałem :)

Usunąłem zawartość pliku conf_global.php jednak nadal nie mogę zainstalować :)

dobra, odświeżyłem strone i się instaluje, lecz nie wiem czy wszystko będzie działało ..

Komunikat sugeruję że masz sprawdzić uprawnienia do pliku conf_global.php, a nie że masz usunąć jego zawartość :alcoholic:

Jezu teraz to w ogóle strona nie działa xD

Błąd:

Ta strona nie działa

Serwer xxx nie może teraz obsłużyć tego żądania.

HTTP ERROR 500

Podaj stronę i opisz co dokładnie zrobiłeś

@Hakuna, armycraft.pl/forum

Mianowicie, usunąłem wszystkie pliki które odpowiadały za instalacje ipboard, w tym baze mysql. Następnie stworzyłem nową baze danych, i przerzuciłem pliki do instalacji do odp. folderu. Po przerzuceniu chcialem zainstalować ipb, jednakże wyskoczył ten błąd.

Przeczytaj poradnik instalacji IPB 3.4.X i postępuj punkt po punkcie.

10 minut temu, Patryk5813 napisał:

@Hakuna, armycraft.pl/forum

Mianowicie, usunąłem wszystkie pliki które odpowiadały za instalacje ipboard, w tym baze mysql. Następnie stworzyłem nową baze danych, i przerzuciłem pliki do instalacji do odp. folderu. Po przerzuceniu chcialem zainstalować ipb, jednakże wyskoczył ten błąd.

wygląda na to, że ci brakuje jakichś plików.

Pokaż ss z ftp.

@Hakuna, teraz to wszystkich brakuje, ponieważ je usunąłem. Teraz spróbuj zainstalować zgodnie z poradnikiem, przypisując odp. prawa. Dam znać.

Teraz, Patryk5813 napisał:

@Hakuna, teraz to wszystkich brakuje, ponieważ je usunąłem. Teraz spróbuj zainstalować zgodnie z poradnikiem, przypisując odp. prawa. Dam znać.

wrzucasz wszystkie pliki i foldery takie jak admin, cache, hooks itp. O ile w dobrym katalogu to wgrywasz

Teraz, Patryk5813 napisał:

@Hakuna, z mybb przeniosłem się na ipb, więc sporo ogarniam :P Nie ma opcji, że w złym katalogu umieszczam pliki ;)

Daj znać jak przerzucisz. Pewnie będziesz musiał zmienić nazwe i chmody

• Like 1

Poradnik jak zainstalować masz w paczce z IPB. A ten hosting to jakiś żart chyba, prostą stronkę w joomli / wordpressie pewnie na nim postawisz, ale ipb? :blink:

zmień tego nulleda na oryginalne pliki 4.2 bo 3.4 już nie ma i będzie śmigać :kuzya_02:

A Ty co z policji internetowej? Ja mam oryginalne pliki wersji 3.4.8  z Client Area pobrane kiedy to jeszcze było możliwe i co, mnie też aresztujesz? ;)  Ba, powiem nawet więcej - mam, używam i nadal śmiga :)