Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

cytowanie innych strony - nie będzie duplicatu?


shabbovy

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadze takiego pseudo bloga, stronke na której dziele sie swoimi przemyśleniami głownie na temat polityki i bieżacych wydarzen na scenei polityczno-gospodarczej. Często odnosze sie do innych artykułow jakie pojawiły sie na znanych portalach, komentuje je, a przez to równiez - cytuje. Zdarza mi sie skopiowac fragment tekstu i odniesc sie do niego bezposrednio. Oczywiscie w nawiasie zawsze informuje skąd wziąłem ten fragment ale czy gdybym chciał pozycjonowac swoją strone zeby przyciagnąc na nią wiecej czytelników to nie będzie problemu z duplicatem tresci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przedmówca ma rację, bezpieczniej będzie parafrazować teksty niż je cytować. Możesz także podlinkować do podstrony, na której się znajdują, a na niej - na przykład w komentarzu pod omawianym artykułem - zaprosić czytelników na swojego bloga. Taka obopólna korzyść często popłaca w content marketingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja spadłem własnie niedawno za duplicate content (dziękuje wam kochani stażysci), strasznie trudno mi to odbudowac :/ poprawiłem wszystko jak trzeba, sam bo na innych nie ma co liczyc jak widac ale narazie efektu nie ma echh strasznie jestem zły bo pracowałem na pozycje tej strony a tu lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałeś prośbę o ponowną indeksację strony po poprawkach? Aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji, jeżeli zlecasz pisanie tekstów na stronę osobom, którym nie do końca ufasz w kwestii unikalności treści, warto ustawić sobie Google Alert albo ręcznie sprawdzać w wyszukiwarce, czy te same treści co na Twojej stronie nie znajdują się jeszcze w innym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.