Jump to content

Paginacja listy kategorii


DejaVu24
 Share

Recommended Posts

Niestety nie, są 2 opcje w ustawieniach bazy danych, jak nie wykorzystuje kategorii, można ustawić ilość rekordów (pojedynczych artykułów) na stronę, a jak wykorzystuje kategorie, jest możliwość ustawienia ilości recordów ale znajdujących się w kategorii. Kategorie jakie stworzysz lecą w dół do us śmierci. Możesz zrobić taki dodatek i opylać :D wydaje się proste do zrobienia ;)

Link to comment
Share on other sites

71, i trochę wymiękłem bo lipa się robi. a trzeba jeszcze z 3x tyle :<

Niestety inaczej nie da się tego zorganizować.

-- tak ogólnie, wszystko wszędzie można sortować, tagi wyniki wyszukiwania czy nawet w samej kategorii, a je musieli trzasnąć, że na stałe... gdyby było sortowanie przynajmniej po tytule to juz fajnie, a jak jeszcze np wyświetlanie kategorii pod względem aktualizacji czy dodanych "artykułów" i kategoria leci na samą górę, to już bajka po prostu. Już nie wspominając o tej paginacji.

Edited by DejaVu24
Link to comment
Share on other sites

Gdyby w podkategoriach były te sortowania i paginacja to bym zrobił jedną podkategorię i tam wrzucał, ale niestety jest to samo jak w głównych kategoriach :< . Podzielić na podkategorię nie mogę bo  nie mam jak tego zrobić, u mnie jedna kategoria to jeden serial. Bez sensu sortować wq np alfabetu, wszystkie na A, do jednego wora, na B do drugiego.

Kombinuje z jquery, i albo się uda zrobić liste wyszukiwania po kategori albo nie :D i trzeba będzie manualnie to wszystko od nowa wbić z nowa stroną, a cała baza będzie ukryta bez możliwości obejrzenia wszystkich kategori.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Próbowałem znowu w jquery z tego "live search" i niby mogłem na sztywno w szablonie IP.page/kodzie dodać wyszukiwarkę z tej mojej listy kategorii, i nawet fajnie działało, bo nad listą mam wtedy pole do wyszukiwania, ktoś wpisuje nazwę i ładnie, zakrywa wszystkie kategorie podając tylko wynik. Ale próbując wrzucać te większe kody z paginacją to już większa jazda jednak i nie hula, no i oczywiście kolejny problem przy updejtach skryptu. Tak więc daruję jednak ten pomysł, bo tak czy inaczej musi ładować te wszystkie kategorie na starcie no i muli cały czas.

@DawPi a z tymi pomysłami to mówisz normalnie tam do supportu pisać, wnikają w takie coś w ogóle? Bo zaraz wpadne na czarną liste, że zawracam im d i przy kolejnych normalnych zgłoszeniach, będę czekać do us śmierci. ;)  

Edited by DejaVu24
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.