Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gdzie można wyedytować wygląd czasu edycji posta.


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o te zdanie które pojawia się na dole w artykule gdy było edytowana. To samo co przy edycji posta.

Dodałem zmienną do widoku listy, że normalnie wyświetla czas utworzenia, ale jeżeli był edytowany, podmienia na czas edycji. Tylko teraz problem, bo ta zmienna ma swoje formatowanie, pogrubienie i nowy wiersz.

{$record->editLine()|raw}

Znalazłem w szablonie, że to niby odpowiada tylko commenteditline, tylko że to zmienia na forum w postach, lecz w artykułach nic nie rusza. Myślałem, że to są dwa różne, ale w jezykach, zmieniłem "Edytowano" na inny wyraz i zmieniło wszędzie na to samo.

Sprawdzałem Firebugiem, to css jest inny. Te co znajdują się w katalogu uploads/258adbb6e4f3e83cd3b355f84e3fa002_custom.css.e46af3e5eaea5b04389e422f181b1d4e.css?v=1f369e151f. Widze, ciągle się zapełnia, tworzą nowe, i w artykułach mam inne, na forum inne, odnośnie tego pogrubienia tej edycji. Nic z tego nie rozumiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ale szukałeś w skinie, tak? Masz Pages jak rozumiem zainstalowane i używane jako ww. artykuły?

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Znalazłem, było to w szablonach ip.page.. co prawda strong wywaliłem, ale nadal wywala od nowej linii, a myślałem że to ten <strong> tak działa, ale to już bliżej niż dalej z rozwiązaniem. Najlepsze jest to że teraz zapomniałem jak ta zmienna tam działała, bo przez ten czas (9 miesięcy :rolleyes: )  miałem ustawione, że data utworzenia i dodatkowo ewentualna data edycji.

I pytanie jak to zrobić aby sprawdzało najpierw czy jest edycja, jak jest to ją wstawiało a jak nie ma to wstawiało date utworzenia? {$record->editLine()|raw}  {datetime="$record->record_publish_date"}, kompletnie zapomniałem, miałem coś z tym formatowaniem w page {{if {$record->editLine()|raw}}}{{else}} {{endif}} ale siedzę i nic nie przychodzi do głowy, a pamiętam dosłownie 3 linijki były ?

 

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.